ایده های جدید مدل مو برای زنان سبزه
ایده های جدید مدل مو برای زنان سبزه

ایده های جدید مدل مو برای زنان سبزه

جنس مو در زنان سفید با سبزه بسیار متفاوت است. برای زنان سبزه معمولا موی فرفری رایج ترین نوع مو است، به همین دلیل مدل مو برای خانم های سبزه کمی دشوار تر و مهم تر می شود. با وجود این نوع خاصیت همیشه سبک ها و مدل هایی برای این نوع از مو وجود دارد، مهم این است که شما خاصیت و روحیه ی تغییر پذیری داشته باشید.

ایده های جدید مدل مو برای زنان سبزه چیست؟

موهای موج دار که بافت بهترین دیزان برای آنها محسوب می شود قابل استفاده بر ای هر شخصیت و روحیه ای نیست، هر چند که اشخاص سر شناسی هم چون “ویولا دیویس از این سبک و مدل بسیار استفاده می کند، اما بر خلاف این سبک کلاسیک امروزه کمتر کسی تن به این سبک مدل مو می دهد. البته این روزها مدل بافت های بسیار زیبا و شیکی پا به عرصه گذاشته اند که واقعا تحولی بزرگ در دنیای این سبک مدل مو به حساب می آید. مدل بافت مو که امروزه حتی در ماندگار ترین شب زندگی هر زن، شب عروسی برای عروس انتخاب می شود، می تواند بیانگر همین نکته در مورد این سبک زیبا و لطیف باشد، اما همانطور که گفته شد به هر حال افراد دارای روحیه های مختلف هستند و همین روحیه و شخصیت زنان است که سبب تغییر شکل و مدل برای دیزاین و مدل موی آنها می شود.

از آنجا که امروزه روانشناسی رنگ پوست اظهار می دارد، زنانی که دارای پوست های سبزه و گندمی هستند و یا حتی سیاه پوستان، دارای شخصیت های مستقل و قوی خود ساخته هستند، بنا بر این آنها باید مدل مویی را برای خود انتخاب کنند که قابلیت انطباق با روحیه و شخصیت آنها را داشته باشد و این هماهنگی کامل کننده ی آن ها در انظار عمومی باشد. به همین دلیل است که مدل مو برای زنان سبزه بسیار اهمییت پیدا می کند، البته مدل موهای متفاوتی هر روز از سوی هنرمندان آرایشگر برای این قبیل افراد طراحی و انجام می شود تا به زیباتر شدن هر چه بیشتر این رنگ پوست در کنار آرایش و سبک لباس خاص کمک کند.

ایده های جدید مدل مو برای زنان سبزه
ایده های جدید مدل مو برای زنان سبزه

از آنجا که زنان سبزه پوست باید آرایش های برنزی داشته باشند به آنها توصیه می کنیم در آرایش خود هرگز از سایه های قرمز و عنابی استفاده نکنند، استفاده از سایه های روشن و صدفی سبب جلوه ی بیشتر چهره های آنها می شود. البته نکته ای که هرگز نباید فراموش کنند این است که هرگز موهای خود را بیش از حد روشن نکنند، زیرا در این صورت چهره آنها پیر تر به نظر می آید و این قضیه در چهره هایی که پوست های روشن دارند، آن هم بسته به شرایط دیگر نتیجه ی معکوس دارد.

در رنگ کردن ابرو نیز هرگز این نکته را از یاد نبرید که ابروهای شما نیابد بیش از دو یا نهایت سه درجه روشن تر از پوستتان باشد و هرگز ابروهای خود را مشکی و تیره نکنید، زیرا این موضوع هم مانند رنگ ابروی بسیار روشن بسیار زشت و بد منظره خواهد بود.

استفاده از شینیون های بسته، مدل موهای فر و مدل های بافت بسیار با چهره زنان سبزه همخوانی دارد. زیرا در این حالت ها، جنس موهای شما کمتر به نظر می آید و با پیرایشی زیبا می تواند به زیباتر شدن هر چه بیشترتان کمک کند. باز گذاشتن موها در اطراف به حالت خودی خود و یا کسانی که موهایشان حالت را نگه نمی دارد و در طول مجلس فرم و حالت اولیه خود را می گیرد، بسیار مایوس کننده است، پس برای آنکه خیالتان راحت باشد و زیبایی و آراستگی خود را حفظ کنید، هرگز موهای خود را به حالت باز یا نیمه باز آرایش و دیزاین نکنید.

همچنین ببینید

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

اکثر خانم ها آرزوی داشتن موهای ضخیم، بلند و پر پشت دارند. اکثر افراد از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *