مجله گل گیس

روش های طبیعی برای بلند تر کردن مژه ها

روش های طبیعی برای بلند تر کردن مژه ها
loading...

در این مطلب می خواهیم شیوه ای را برایتان بیان کنیم که در زمان آرایش، می تونه مژه های شما را چندین برابر زیبا کرده و حتی با یک ریمل نرمال ،مژه هایی مانند مژه مصنوعی داشته باشید.

برای داشتن مژهای خاص این نکات را در نظر داشته باشید

اول

در ابتدا با فر مژه، مژه ها را در وسط و کناره ها کاملا حالت بدید. برای اینکار، برای ده ثانیه فرمژه را روی مژه ها نگه دارید.

بعد

با ریمل، دو یا سه بار مژه ه ها را مثل همیشه ریمل بزنید.

آرایش چشم

روش های طبیعی برای بلند تر کردن مژه ها
روش های طبیعی برای بلند تر کردن مژه ها

در مرحله بعد

کمی پودر بچه را کف دست یا داخل ظرف کوچکی بریزید .حالا با کمک یک گوش پاکن، پودر بچه را به آرامی و طوری که به داخل چشم نریزد، در دو طرف مژه ها بزنید.در پایان کار، مژه ها کاملا پودری شده اند.

در آخر

در مرحله آخر، دوباره با ریمل، مژه ها را ریمل بزنید و مژه های که احتمالا به هم چسبیده اند، به آرامی با یک برس خشک از هم باز کنین.

روش شما

فراموش نکنین ضمن انتخاب ریمل از برندهای کاملا معتبر و استاندارد،آرایش چشم ها را حتما قبل از خواب کاملا پاک کنین. حالا به تقاوت این آرایش با آرایش ساده نگاه کنین.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.