مجله گل گیس

خانوم هایی که با مصرف لوازم آرایشی سردرد می گیرن بخونن!

خانوم هایی که با مصرف لوازم آرایشی سردرد می گیرن بخونن
loading...

سلام طراوت هستم و امروز می خوام یک مطلب در مورد خانوم هایی بنویسم که با این عنوان شروع می شه خانوم هایی که با مصرف لوازم آرایشی سردرد می گیرن بخونن!

طبق معمول در متن سعی کردم تا جای ممکن از گفتن واژه های غیر خودمونی استفاده نکنم و برای شما عزیزان بهترین مطلب ها رو آماده کنم مجله گل گیس و همکار های من توی بخش تحریریه مجله آرزوی خوشبختی برای شما دوستان می کنند و از همینجا هم به دوستانی که مطالب بنده رو با اسم یا بدون اسم من توی جاهای مختلف نت و مجلات دیگه انتشار می دن و حرفی هم از من نمی برن تشکر که نمی تونم بکنم ولی خسته نباشن حالا چه فرقی می کنه که دوستان بدونن نویسنده مطلب کیه این مهمه که این مطالب به دست خانوم ها برسه و ازش استفاده کنن.

هنگام خرید لوازم آرایشی وسایلی را خریداری کنین که مهر استانداره بر روی آن ها باشه پژوهشگران معتقدند بروز سردرد هزار و یک علت داره اما نتایج مطالعات جدید نشان می دهد افرادی که به وضع ظاهر خود بیش از حد رسیدگی می کنن بیش تر دچار سردرد می شن.

خانوم هایی که با مصرف لوازم آرایشی سردرد می گیرن بخونن
خانوم هایی که با مصرف لوازم آرایشی سردرد می گیرن بخونن

این لوازم آرایشی را بخرید!

مصرف لوازم آرایشی، عطر، ادکلن و خوشبو کننده ها باعث افزایش سردرد و بی حوصلگی می شن. پزشکان توصیه می کنن هنگام خرید لوازم آرایشی وسایلی را خریداری کنین که مهر استانداره بر روی آن ها باشه تا سلامت افراد به خاطر خوش تیپی به خطر نیفته.

افسردگی با لوازم آرایشی غیر استاندارد

بررسی ها نشان می دهند استفاده ی بیش از حد از لوازم آرایشی وسایل زمینه ی بروز افسردگی را هم فراهم می کنه و باعث می شه تا فرد به هیجان های غیر عادی دچار می شه، از این رو افراد نباید ساعت ها جلوی آینه بایستند و به اصطلاح خود را خوش تیپ کنین زیرا ایستادن طولانی مدت جلوی آینه سلامت را به خطر می اندازه.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.