مجله گل گیس

مدل مانتو نیمه زخیم برای پاییز

loading...

با سرد شدن نسبی هوا و سوز مختصری که ممکن است بعضی ها را رنجیده کند، بد ندیدیم امروز مدل مانتو نیمه زخیم برای پاییز را منتشر کنیم. این مانتو ها که بسیار شیک و اسپرت هستند به راحتی با بوت های نیمه ساق دار و یا پوتین های دخترانه ست می شوند. از طرفی به دلیل رنگ بندی هایی که این مانتو ها دارند به راحتی با انواع شلوارهای جین، کتان و … ست شده و نما و جلوه ی خاصی به شما می دهند. از آنجا که اغلب این مدل ها فاقد دکمه و یا کمربند هستند پس به راحتی با هر سایزی جور شده و دوخت آنها نیز بسیار راحت می باشد.

چنان چه از یکی یا چند مدل و یا رنگ های این مانتو های پاییزه خوشتان آمد و در بازار نتوانستید نمونه همانند آن را پیدا کنید، به راحتی می توانید فقط به دنبال پارچه ی این طرح ها گشته و این مدل را در اختیار خیاط خود قرار دهید و مطمئن باشید که به راحتی از عهده ی دوختن این مدل مانتو ها بر می آید، زیرا قالب بدن نبودن (اندامی) و فیت نبودن این مدل مانتو ها کار را برای دوخت ودوزشان راحت کرده.

به دلیل رنگ بندی های شاد و متنوع بعضی از این مانتوها، بهتر است هنگام ست کردنشان با شال و یا روسری از رنگ های ساده و یکرنگ استفاده کنید تا نما و جلوه ی مانتو ی شما با آن پوشانده نشود.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.