نکته های خاص آرایشی برای خانوم های خاص
نکته های خاص آرایشی برای خانوم های خاص

نکته های خاص آرایشی برای خانوم های خاص

اگر در آرایش کردن نکته هایی را انجام بدین هرگز به مرور زمان اجازه تخریب زیبایی و سلامتتون رو به مواد شیمیایی نخواههید داد. امروز با من همراه باشید تا این نکته های واقعا طلایی و پر کاربرد رو با هم مرور کنیم.

نکته های خاص آرایشی

از کاشت ناخن چه می‌دانید؟

اگر ناخن‌های کاشته شده دارید، برای پاک کردن لاک‌های‌تان از آستون استفاده نکنین چون آستون حلال مواد است و می تونه به کاشت ناخن آسیب برسونه. بهتر است از لاک پاک‌کن استفاده کنین. هنگام کارهای منزل ازجمله شستن ظرف‌ها و لباس‌ها و… حتما از دستکش استفاده کنین زیرا همین مواد شوینده به مواد ناخن آسیب می‌رساند و باعث شکسته شدن ناخن می شه. توصیه می‌کنیم برای کوتاه کردن ناخن به هیچ‌عنوان از ناخنگیر استفاده نکنین زیرا باعث ترک خوردن ناخن می شه. بهتر است برای کوتاه کردن ناخن به جای ناخنگیر از سوهان ناخن استفاده بشه. اگر ناخن کاشت شما آسیب دید به هیچ عنوان خودتان آن را ترمیم نکنین. برای این کار به آرایشگاه بروید و از متخصص این کار کمک بخواهید زیرا این ناخن‌ها بهترین مکان برای رشد قارچ‌هاست و ممکن است ناخن عفونت کنه.

یک پیشنهاد خوب

قرمز و شرابی از رنگ‌هایی هستن که روی موها دوام چندانی ندارند، بنابراین تا جایی که ممکن است موهای‌تان را کمتر بشویید. بهتر است موهای‌تان را با آب ولرم آبکشی کنین و به هیچ‌عنوان از آب داغ استفاده نکنین. اگر موهای خود را روشن کرده‌اید، باید از حالت‌دهنده‌هایی استفاده کنین که در آن الکل وجود نداشته باشه، چون همین الکل موها را خشک و بدون طراوت می‌کنه.

نکته های خاص آرایشی برای خانوم های خاص
نکته های خاص آرایشی برای خانوم های خاص

رنگ کردن مو ها

اما به شما توصیه می‌کنیم که هرقدر بیشتر رنگ موهای شما به پلاتینی نزدیک باشه، چهره شما خودش را خسته‌تر نشان می‌دهد. اگر جزو آدم‌هایی هستید که موهای قهوه‌ای را دوست دارید، می تونید در خانه این کار را انجام بدید. پیشنهاد ویژه این است که دو تا رنگ بخرید یک رنگ قهوه‌ای طلایی و یک رنگ قهوه‌ای طبیعی و آنها را با هم مخلوط کنین و بعد به موهای‌تان بمالید.

راهی به سوی موم ها

این روزها در آرایشگا‌ه‌ها زیاد شنیده ‌می شه که از موم دائم استفاده کنین تا موهای‌تان دیرتر دربیاید که مسلما قیمت بالاتری هم داره اما پیشنهاد مناسب این است که برای اپیلاسیون از همان موم طبیعی استفاده کنین. موم‌های دائم قدرت چسبندگی بالایی دارند و همین باعث ‌می شه با یک‌بار استفاده همه موها ریشه‌کن شوند و دیرتر دربیایند، نه اینکه به طور کامل از بین بروند. ولی همین چسبندگی به پوست آسیب می‌رساند. نکته دیگه اینکه قبل از اپیلاسیون حمام نکنین. توجه داشته باشید که در آرایشگاه‌ها از ظروف یکبار مصرف و پارچه‌های مجزا استفاده بشه و برای مناطق حساس بدن بهتر است به جای پارچه از پدهای مخصوص که جنس خشن ندارند، استفاده کنن.

رنگ مو
بهترین رنگ مو
کاتالوگ رنگ مو

ترکیب رنگ مو

همچنین ببینید

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

اکثر خانم ها آرزوی داشتن موهای ضخیم، بلند و پر پشت دارند. اکثر افراد از …

دیدگاهتان را بنویسید