آرایش هایی که آقایان را گریز می دهد
آرایش هایی که آقایان را گریز می دهد

آرایش هایی که آقایان را فراری می دهد

حتما برای شما هم پیش میاد که در جمع زنانه خود درباره مدل مو یا لباس آقایان مجلس صحبت کنین. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که آقایان هم گاهی درباره شیوه آرایش و لباس پوشیدن خانم ها صحبت و از آنها انتقاد می کنن؟ ما در اینجا اشتباه رایج آرایشی را که آقایان به سرعت به آنها پی می برند، برایتان آورده ایم. اگر می خواهید برای آقایان جذاب باشید و در جمع بدرخشید، از این اشتباهات خودداری کنین.

این اصول را برای فراری ندادن مردها یادتون باشه!

عطر زیاد نزنید

عطر بر جذابیت شما می افزاید و افراد زیادی را به سمت تان جذب می کنه اما آقایان دوست دارند که شما تنها برای آنها عطر بزنید. زمانی که عطرتان تمام فضا را پر می کنه، در واقع آنها را از خود دور می کنین. بنابراین در مصرف آن زیاده روی نکنین. اگر شما بوی عطر خود را احساس نمی کنین بدین معنی نیست که دیگران هم اینگونه اند. ۳ تا ۴ اسپری کافی است و برای ماندگاری بیشتر آن را پشت گوش، داخل آرنج، روی مچ و پشت زانوهایتان بزنید.

لوازم آرایش

کرم پودر زیاد نزنید

کرم پودر برای درخشش و زیبایی بیشتر پوست به کار می رود اما اگر آن را بیش از اندازه مصرف کنین، طوری که در نگاه اول تنها کرم پودرتان به چشم آید، اشتباه عمل کرده اید. مصرف زیاد، استفاده از رنگی که با پوست صورت شما هماهنگی نداره یا یک دست نبودن آن روی صورت، اشتباهاتی است که باید از آنها خودداری کنین. کرم پودر بیش از اندازه استفاده نکنین!!!!

سایه های براق نزنید

سایه های براق، چین و چروک های اطراف چشم را بیشتر نشان می دهند. اگر جوان هستید که مشکلی نیست اما اگر پوست تان چین و چروک داره، از مصرف زیاد سایه چشم براق خودداری کنین. شما پول زیادی برای پوشاندن چروک های صورت تان می پردازید اما تمام آنها با مصرف سایه های چشم براق نابود می شن. اگر می خواهید چشم هایتان بیشتر بدرخشد، از سایه های مات استفاده کنین. از مصرف زیاد سایه چشم، خط چشم و ریمل براق به شدت خودداری کنین وگرنه به سرعت مورد انتقاد آقایان قرار خواهید گرفت.

آرایش هایی که آقایان را گریز می دهد
آرایش هایی که آقایان را گریز می دهد

ریمل زیاد نزنید

مژه های بلند از نظر آقایان جذاب است اما مژه هایی که ریمل زیادی روی آنها را پوشانده، هیچ جذابیتی ندارند. از طرف دیگه ریمل زیاد موجب چسبیدن مژه ها به هم و بعداز مدتی ریختن آنها زیر چشم هایتان می شه، بنابراین برای جلوگیری از این وضعیت از ریمل ضد آب استفاده کنین.

موهای زائد سبز شده

تمام آقایان دوست دارند خانم هایشان مرتب اصلاح کنن و تمیز باشند. اگر شما این گونه نیستید، آرایش صورت هم برای زیبایی و جذابیت شما فایده ای نداره. هنگام اصلاح هم مراقب باشید، پوست بدن شما باید نرم به نظر آید نه خراشیده و زبر. این اولین چیزی است که نظر آقایان را به خود جلب می کنه.

پوستتان را روغن کاری کنید

پوست خشک هم مانند پوست خراشیده، زیبایی شما را تحت تاثیر قرار می دهد. آرنج و زانوهای زبر و خشک هیچ جذابیتی ندارند. بنابراین استفاده از کرم مرطوب کننده را در برنامه روزانه خود قرار بدید. این کار را نه تنها برای مردان بلکه اول از همه برای خودتان انجام بدید. شما برای جوان ماندن باید هر روز به مراقبت از پوست خود اهمیت بدید. اگر پوستی خیلی خشک دارید، ما روغن نارگیل یا روغن زیتون و ماسک های خانگی را به شما پیشنهاد می کنیم.

دندان های سفید

بوی بد دهان و دندان های زرد موجب دور شدن افراد از شما می شن. مراقب باشید که بعداز مصرف غذا چیزی روی دندان هایتان باقی نماند. برای جلوگیری از بوی بد دهان هم مسواک را فراموش نکنین. اگر هم از زردی دندان هایتان رنج می برید، سفید کننده های زیادی را در بازار می تونید پیدا نکنین.

همچنین ببینید

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

اکثر خانم ها آرزوی داشتن موهای ضخیم، بلند و پر پشت دارند. اکثر افراد از …

دیدگاهتان را بنویسید