کرم پودر خوب از نگاه مردان!
کرم پودر خوب از نگاه مردان!

کرم پودر خوب از نگاه مردان!

تمامی خانوم ها از آرایش خود توقعاتی دارند که شاید برخی از آنها را نمی توانند به راحتی درک کنند. استفاده از لوازم آرایشی برای جلوه کردن در مهمانی های شبانه، جشن های مهم و حتی حضور در مکان های عمومی تنها یک هدف را دنبال می کند و آن درخشیدن در این مکان هاست. دراین مطلب غیره متظره می خواهیم یک جنبه کاملا پنهان آرایش کردن را برای شما برملا سازیم. و آن این است که از نگاه مردان پوست صورت شما بعد از استفاده از کرم پودر چگونه خواهد بود.

کرم پودر خوب آنست که دیده نشود!

خوب به جمله بالا دقت کنید آیا می توانید رمز و راز این جمله را کشف کنید؟ کرم پودر خوب از نگاه مردان آنست که دیده نشود در ست حدس زدید، مردان بخاطر دیدگاه کلی خود از اتفاقات اطرافشان معمولا محتاطانه تر از زنان رفتار می کنند اصولا یک کرم پودر خوب از نگاه اکثریت مردم آن است که در نگاه نخست دیده نشود.

شما چگونه می دانید کدام کرم پودر برایتان مناسب است؟

اصل اولیه شناخت یک کرم پودر خوب و مناسب برای شما آن است که بدانید آرایشگران حرفه ای چرا و به چه منظور از کرم پودر استفاده می کنند و در واقع باید بدانیم که یک کرم پودر خوب از نگاه آرایشگران حرفه ای چه کرم پودری است. کرم پودر خوب باید چند اصل مهم را دارا باشد.

پوشش مناسبی به پوست شما بدهد درواقع باید با کیفیت مناسبی که در هنگام پخش شدن روی پوست از درجه پوشانندگی آن کم نشود روی پوستتان به اصطلاح بنشیند کرم پودر هایی که از درجه پوشانندگی کمی برخوردارند از مواد باکیفیتی ساخته نشده اند.

جلوی تنفس پوستتان را نگیرد

اگر بعد از زدن کرم پودر صورت شما مرتبا عرق می کند بخاطر داشته باشید که کرم پودر مناسبی برای خود انتخاب نکرده اید درواقع این یک کیفیت کرم پودر خوب خواهد بود که مستقیما به هزینه ای که بابت کرم پودر تان پرداخت کرده اید مربوط است. این خاصیت ایده ال یک کرم پودر خوب است.

کرم پودر خوب از نگاه مردان!
کرم پودر خوب از نگاه مردان!

مردان چه رنگ از کرم پودر ها را دوست دارند

همان طور که گفته شد شما علاوه بر نکاتی که در بخش پیش اشاره شد می بایست نکات دیگری را هم مد نظر قرار دهید. اگر بتوانید کرم پودر هم رنگ پوستتان را استفاده کنید بسیار زیبا به نظر می رسید مردان دراین صورت تصور می کنند که این رنگ پوست خود شماست که چنین صاف و یک دست شده است. دقت کنید که درنگاه اول باید تمامی بخش های پوست صورت و گردنتان یکدست و یک نواخت از کرم پودر بهره برده باشند.

چگونه  یک کرم پودر خوب و هماهنگ با رنگ پوست خود پیدا کنیم؟

توجه داشته باشید که گام اول فهمیدن دقیق رنگ پوستتان است کلیت رنگ های کرم پودر های موجود در بازار را تن مایه هایی از رنگ های خنثی نظیر رنگ عاج فیل، خاکستری کمرنگ، برنز، قهوه ای کمرنگ، قهوه ای پر رنگ یا گردویی می باشد. و شما برای انتخاب گزینه های زیادی پیش رو نخواهید داشت.

اگر مخواهید بدانید کدام رنگ پوست با کدام کرم پودر هماهنگ تر است باید بگوییم که پیشنهاد کلی دراین خصوص وجود ندارد ولی بصورت تجربی گفته می شود

زنانی که موهای قرمز دارند و رنگ پوستشان نیز روشن تا متوسط است باید از از رنگ های مرجانی، قهوه ای، کهربایی، برنز و دیگر رنگ های خاکی تاتن های قهوه ای استفاده کنند.

زنانی که موی بلوند با رنگ پوست روشن تا متوسط  دارند. از گروه رنگ های صورتی بیشتر استفاده کنند.

زنانی که موی قهوه ای روشن، و خرمایی با رنگ پوست روشن دارند از  رنگ های قرمز روشن و قرمز مایل به عسلی استفاده کنند.

زنانی که موهای قهوه ای تیره و پوست روشن دارند، از رنگهای  قرمز، و آلبالویی روشن، استفاده کنند.

زنانی که موهای مشکی و رنگ های پوست تیره تر دارند.از رنگهای خنثی و طبیعی استفاده کنند، مانند صورتی کمرنگ، قهوه ای روشن، و مرجانی بسیار کم رنگ

در پایان مهم نیست شما از چه نوع آرایشی استفاده می کنید تنها در نظر داشته باشید که اگر قصد زیبا تر شدن را دارید تا جای ممکن طبیعی به نظر برسید.

همچنین ببینید

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

اکثر خانم ها آرزوی داشتن موهای ضخیم، بلند و پر پشت دارند. اکثر افراد از …

دیدگاهتان را بنویسید