مجله گل گیس

آرایش لب‌ها به سبکی متفاوت

آرایش لب‌ها به سبکی متفاوت
loading...

برای داشتن لبهای پر و جذاب این مطلب را دنبال کنید. لب‌های پر شما را جذاب‌تر می‌کنن، و جوانی و نشاط را در چهره‌ی شما تداعی می‌کنه. بعضی‌ها بصورت طبیعی از نعمت داشتن لب‌های پر بهره‌مند شده‌اند، بقیه هم می‌توانند کمی خلاقیت نشون بدن.

تکنیک آرایش لب

قبل از خواب

شب‌ها به لب ‌هایتان نرم کننده بمالید و با استفاده از یک مسواک نرم آنرا لایه‌برداری کنین تا سلول‌های پوستی مرده‌ی آن از بین برود. همین کار، از اینکه لب شما خشک و باریک بنظر بیاید جلوگیری می‌کنه.

خط لب کپل

از یک خط لب استفاده کنین و لب‌هایتان را کمی دورتر از خط طبیعی‌شان خط بکشید. سعی کنین کمان بالای لبتان را پر کنین تا اینکه لبتان پهن تر بنظر بیاید.
رژ های روشن بزنید

رژ لب‌ های روشن را بر انواع رنگ‌های برجسته و تیره ترجیح بدید. دقیقاً همانند لباس‌های تیره که شما را لاغرتر نشان می‌دهند، رژ لب‌های تیره هم باعث خواهند شد لب شما باریک‌تر بنظر برسد، در حالی که رژهای روشن بر خلاف این عمل خواهند کرد.

آرایش لب‌ها به سبکی متفاوت
آرایش لب‌ها به سبکی متفاوت

برق لب بجای رژلب

زمانی که عجله دارید، بجای رژ لب از برق لب استفاده کنین. از آنجایی که برق لب، درخشندگی، بعد و رطوبت به لب‌هایتان می‌بخشد، آنرا حجیم تر نشان می‌دهد.

رژ های حجم دهنده

از حجم دهنده‌های لب استفاده کنین. برخی از آن‌ها حاوی کلاژن هستن که بلافاصله خط و خطوط لب‌ های شما را پر می‌کنن و باعث خواهند شد لب شما جوان و شاداب تر بنظر برسد.

آرایش صورت

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.