لوازم آرایش ابدی
لوازم آرایش ابدی

لوازم آرایش ابدی!

سلام طراوت هستم و امروز می خوام یک مطلب در مورد خانوم هایی بنویسم که با این عنوان شروع می شه لوازم آرایش ابدی! طبق معمول در متن سعی کردم تا جای ممکن از گفتن واژه های غیر خودمونی استفاده نکنم و برای شما عزیزان بهترین مطلب ها رو آماده کنم مجله گل گیس و همکار های من توی بخش تحریریه مجله آرزوی خوشبختی برای شما دوستان می کنند و از همینجا هم به دوستانی که مطالب بنده رو با اسم یا بدون اسم من توی جاهای مختلف نت و مجلات دیگه انتشار می دن و حرفی هم از من نمی برن تشکر که نمی تونم بکنم ولی خسته نباشن حالا چه فرقی می کنه که دوستان بدونن نویسنده مطلب کیه این مهمه که این مطالب به دست خانوم ها برسه و ازش استفاده کنن.

شکستن یا ترک خوردن برخی از لوازم آرایش یا آسیب رسیدن به آن ها باعث می شه که آن ها تقریبا غیر قابل استفاده شوند ولی اگر بتوانید آن ها را ترمیم کنین باز هم قابل استفاده می باشند و این کار برایتان خیلی مقرون به صرفه می باشه.

کارخانه رژلب سازی

ته رژ لب های مصرف شده ی خود را خارج کنین ، درون ظرفی شیشه ای ریخته و با کمی وازلین مخلوط کنین وبا یک خلال دندان به خوبی هم بزنید و به مدت ۱۰ ثانیه درون مایکرو فر قرار بدید تا کمی نرم می شه ، اکنون رژ لبی روشن تر از رژ لب قبلی خود دارید که می تونید براحتی از آن استفاده کنین.

کرم برنزه کننده دست ساز

سایه های بیش از حد تیره را که استفاده نمی کنین با کرم های مرطوب کننده مخلوط کنین و به عنوان کرم های برنزه کننده به روی دست و پاهای خود بمالید ، این کار باعث برنزه شدن دست و پاهای شما می شه و دیگه نیازی ندارید لوازم آرایشی برنزه کننده گران قیمت بخرید.
سایه های لاکی

مخلوط کردن انواع رنگ های سایه چشم های پودری با براق کننده های ناخن ، لاک های خوش رنگی را می سازند که می تونید از آن ها استفاده کنین و همچنین می تونید رنگ های ترکیبی لاک ها را با ترکیب انواع رنگ های سایه ها برای خود تهیه کنین. افزودن چند قطره استون به لاک های غلیظ یا خشک شده باعث رقیق و قابل استفاده شدن اون ها می شه.

لوازم آرایش ابدی
لوازم آرایش ابدی

سایه های شکسته

تنها با اسپری کردن چند قطره الکل سفید می تونید شکستگی یا ترک سایه های خود را از بین ببرید ، الکل را روی قسمت ترک خورده ی سایه یا پنکینگ خود اسپری کنین و بعد از خشک شدن الکل از آن استفاده کنین.

برس ابرو

برس های ریمل هایی که تمام شده اند و دیگه قابل استفاده نیستند را بردارید و کاملا با آب گرم و صابون ، چندین مرتبه بشویید وازآن ها به عنوان برس و شانه ابرو استفاده کنین.

نرم کننده های مو

از نرم کننده های مو به عنوان لوسیون اصلاح بدن استفاده کنین زیرا باعث نرم و لطیف شدن بدنتان بعد از اصلاح می شن و همچنین پوست شما را آب رسانی می کنن و دیگه نیازی به خرید لوسیون های گران قیمت بعد از اصلاح ندارید.

لوازم آرایش ابدی
لوازم آرایش ابدی

همچنین ببینید

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

اکثر خانم ها آرزوی داشتن موهای ضخیم، بلند و پر پشت دارند. اکثر افراد از …

دیدگاهتان را بنویسید