مجله گل گیس

رژلب مناسب خود را در ۹ مرحله پیدا کنید؟

رژلب مناسب خود را در 9 مرحله پیدا کنید؟
loading...

وقتی به فروشگاه لوازم آرایشی برای خرید رژلب می رویم احساس می کنیم در برابر مجموعه ای از رنگ های عجیب و غریب قرار گرفته ایم در این مطلب سعی داریم به شما برای انتخاب رژلب مناسب با رنگ پوست و چهره ، کمک کنیم. مراحل زیر را هنگام خرید رژلب رعایت کنید:

مرحله اول : رنگهایی که ۲ الی ۳ درجه از رنگ لب خودتان پر رنگ تر است را انتخاب کنید.

مرحله دوم : رنگ های انتخاب شده را چک کرده و آنهایی که با سایه های صورتی و قرمز همخوانی دارد را انتخاب کنید. زیرا که سایه های قرمز و صورتی با اکثر لباس ها ست می شود.

مرحله سوم : در انتخاب این مرحله به یاد داشته باشید که این رژ را برای مصرف روزانه نیاز دارید یا برای استفاده در مهمانی یا عروسی؟

مرحله چهارم : در این مرحله باید رنگ پوست خود را ( روشن، تیره، متوسط و …) در مقابل رنگ های انتخاب شده قرار دهید.

مرحله پنجم : رنگ های مناسب با پوست خود را انتخاب کنید. ( برای پوست روشن: قرمز مرجانی و یا قرمز تیره یا صورتی ) ( برای پوست متوسط و یا زیتون: رنگ صورتی و قرمز آجری ) ( برای پوست تیره: قرمز که تن کبود و یا قهوه ای دارند )

مرحله ششم : در این مرحله باید رژلب را باز کرده و از نزدیک نگاه کنید زیرا گاهی رنگ های روی بسته بندی با واقعیت تفاوت دارد.

مرحله هفتم : رنگ های اضافه را در این مرحله کنار بگذارید تا دچار گمراهی نشوید.

مرحله هشتم : سعی کنید قبل از امتحان و تست، بر روی لب رژ نداشته باشید.

مرحله نهم : می توانید برای راهنمایی بیشتر از فروشنده که مهارت و تجربه بیشتری دارد نیز کمک بگیرید.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.