مجله گل گیس

زندگی به سبک بهنوش بختیاری

زندگی به سبک بهنوش بختیاری
loading...

کمتر خانومی پیدا می شود که بهنوش بختیاری، بازیگر چند ساله و با تجربه ی سریال های تلوزیونی و طنز را نشناسد. این خانم به دلیل بازیگری حرفه ای و سبک حرف زدن خاص و شیرین خود محبوبیت زیادی در بین همه ی ما خانم ها پیدا کرده است. این روزها که تصویر ایشان را بیشتر در شبکه نسیم به عنوان مجری می بینید، همیشه مشغولیات زیادی برای خود دارد، که اخیرا هم در صفحه اینستاگرام خود کمپینی برای خواندن کتاب و ترویج فرهنگ کتاب خوانی تشکیل داده است.

خانم بهنوش بختیاری در سال ۱۳۵۴ و تولد تهران می باشد مدرک تحصیلی خانم بختیاری لیسانس زبان فرانسه و همچنین که از فاملیش معلومه پدر ایشون بختیاری و مادر گرامیشون هم تهرانی هستند.

زندگی به سبک بهنوش بختیاری
زندگی به سبک بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری و تعریف سبک زندگی اش

من قبل از بازیگری به عنوان منشی صحنه به سینما وارد شدم. در کنار آن در مدرسه «رسام هنر» یک دوره یک ساله تئاتر را هم زیر نظر خانم مهتاب نصیرپور گذراندم.

از خاطرات خوش آن سال‌ها می‌توانم به کار در پشت‌صحنه فیلم «مهمان مامان» استاد داریوش مهرجویی اشاره کنم که در سمت منشی صحنه در کنار سایر عوامل تولیدی این فیلم حضور داشتم اما در همان دوران هم سودای بازیگری و بازیگر شدن را در سر می‌پروراندم. سرانجام سال ۱۳۷۵ بود که این فرصت برایم به وجود آمد و در مجموعه «هوای تازه» ساخته آقای محمد رحمانیان بازیگری را آغاز کردم و به عرصه جدیدی در دنیای سینما وارد شدم. همان چیزی که گفتم سودایش را در سر داشتم و همین اتفاق باعث شد تا امروز بازی کنم و در کنار شما باشم و خیلی از شما من را به عنوان یک بازیگر بشناسید تا یکی از عوامل پشت صحنه فیلم. خواندن البته از نوع مجازش یکی دیگر از دغدغه‌های همیشگی‌ام بود.

زندگی به سبک بهنوش بختیاری
زندگی به سبک بهنوش بختیاری

در تمام این سال‌ها و در کنار بازیگری کلاس‌های آوازم را رها نکردم و ادامه‌اش دادم. فکر می‌کنم این تمام ماجرای حضور من تا امروز در کنار شماست. چیزی که توضیح بیشترش خارج از حوصله این صفحات است.

بد نیست بدانید ایشان غذای مورد علاقه اش چلو کباب است و در کودکی علاقه داشته مهماندار هواپیما شود.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.