مجله گل گیس

جدیدترین دکوراسیون سالن های زیبایی

جدیدترین دکوراسیون سالن های زیبایی
loading...

دکوراسیون سالن های زیبایی در جذب مشتری چه اهمیتی دارد؟

شاید امروزه دیگر همه ما متوجه شده باشیم که دکوراسیون مکانی که در آن حضور داریم می تواند در روحیه ما تاثیر بگذارد. اما کمتر کسی می داند که چه عوامل محیطی می تواند بیشتر یا کمتر موثر باشد، و یا چگونه می توان این عوامل را کنترل کرد. اما مبحث دکوراسیون سالن های زیبایی معقوله ای است که هرگز نمی توان از کنار آن ساده و راحت عبور کرد.

دسته بندی تاثیر گذارترین عوامل دکوراسیونی؟

اصل مهم در دکوراسیون داخلی دسته بندی آنها بر اساس اهمیت است. شما به عنوان یک کاربر در محیط اطرافتان باز خورد های متفاوتی را در یافت می کنید. سطح دیوار های سالن آرایش و زیبایی یکی از پر اهمیت ترین سطوح هم برای شما وهم برای مراجعه کننده تان که به عنوان مشتری به آنجا مراجعه می کنند است. یکی از نکته های بسیار طلایی این است که، زیاد دیوار های سالن زیبایی یا کلینیک زیبایی خود را شلوغ و بی نظم نکنید. آنجا هم محل کار شماست و هم محلی برای ملاقات های کاری و بخشی از لحظات زندگی تان، در آنجا می گذرد. پس با دید باز تری به موضوع دکوراسیون سالن زیبایی یا کلینیک زیبایی تان نگاه کنید. کف پوش محل سالن زیبایی نیز بسیار با اهمیت است. زیرا در یک آرایشگاه زنانه مسلما قشر خاصی از افراد رفت و آمد خواهند داشت و در میان سالن های زیبایی زنانه متفاوت بودن، بسیار در جذب مشتری بیشتر به شما کمک می کند. کف پوش یک مکان، این ایده را به تازه وارد ها می دهد که صاحبان این مکان چقدر به مشتریان تازه وارد اهمیت می دهند. و اما سفق سالن، قلب اصلی یک دکوراسیون خوب و بی نظیر است، شاید در هیچ یک از سالن های زیبایی تهران بر اهمیت نور پردازی برای جلوه بیشتر کار، آنچنان که باید و شاید اهمیت داده نشده است.

در زیر اشاره به چندین مدل ایده آل برای تغییر دکوراسیون سالن زیبایی شده است که دیدن آن خالی از لطف نیست.

 

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.