مجله گل گیس

آرایش به سبک لانکوم

آرایش به سبک لانکوم
loading...

برای هر چه باشکوه تر شدن و رسیدن به جلال بد نیست ظرافت های انتخاب آرایش زیبا متناسب با چشمان خود را با آرایش به سبک لانکوم تجربه کنید. نام تجاری و برند معروف لانکوم که اخیرا اقدام به ارائه محصولات مراقبت و زیبایی چشم و ابرو کرده است، با تولید ریمل مژه و ابرو در تابستان ۲۰۱۵ باعث خیره شدن بسیاری از هواداران مد و زیبایی و کارشناسان سلامت در اروپا شد. نکته کلیدی و شعار لانکوم برای تولید این محصولات پر رنگ کردن هر چه بیشتر شکوه و جلال زنانه در نظر همگان با استفاده از ریمل مژه و ابروی لانکوم است. استفاده از این محصولات که سبب القای حس جنب و جوش و سرزندگی در زنان است، از سوی کارشناسان مد در استفاده از این محصولات برای مدل های خود تایید شد. از این رو برند لانکوم جزو یکی از بهترین های آرایش و زیبایی در سال جدید شناخته شد.

نکاتی در زمینه آرایش به سبک لانکوم

آرایش به سبک لانکوم
آرایش به سبک لانکوم

یکی از مهمترین اقدامات برای داشتن چشمان زیبا و خیره کننده اضافه کردن و یا گود تر نشان برجستگی های اطراف چشم است. این کار تخصصی که به وسیله ی اوتور لانکوم به راحتی قابل اجراست، مهارت و آشنایی کافی با این محصول را لازم دارد. البته برای آرایش گران که از سایه های پودری و یا سنگی آکوا استفاده می کنندبسیار راحت است، زیرا برای استفاده از این اوتور حتما باید از آب و قلم مو استفاده کنید،و حالت دادن ابرو به نحوی که هر دوتای آن ها یکسان و یک شکل باشند برای افراد ناشی به شدت سخت است. زیرا به دلیل کیفیت خوب و ماندگاری طولانی این سایه پاک کردن آن از روی پوست بدون جا ماندن اثرش کمی ناممکن است. تنها یک آرایگر می تواند از عهده آن بر بیاید. استفاده ی دیگر این سایه برای خط چشم است. کارشناسان زیبایی لانکوم اعتقاد دارند استفاده از رنگ قهوه ای به جای رنگ مشکی به عنوان خط چشم و در کنار ریمل سوپر مشکی لانکوم می تواند چشمانی اغواگر را برای شخص رقم بزند. از این گذشته استفاده از اوتور قهوه ای سبب می شود تا آرایش چشم در ذوق زننده نباشد و با هارمونی ایجاد شدن توسط رنگ ابرو بسیار هم خوانی دارد.

آرایش به سبک لانکوم
آرایش به سبک لانکوم

اگر تا امروز برای آرایش ابرو برایتان سخت بود و بافت طبیعی و یکنواختی را به شما نمی داد و یا در اثر ماندگاری طولانی بر روی پوست و یا موی ابرو پخش می شد، دیگر همه ی آن دغدهغه ها به پایان رسیدف فقط کافیست شما مهارت کافی پیدا کنید. لانکوم برای استفاده از اوتور ابروی خود یک قلم موی دو سر را در نظر گرفته که با یک سر آن ابتدا می توانید ابروها را شانه کرده و سپس با استفاده از سر قلمی آن از سایه ابرو استفاده کرده و در صورت نیاز پس از سایه دوباره ابرو ها را با شانه کردن فرم دهید.

آرایش به سبک لانکوم
آرایش به سبک لانکوم

اگر می خواهید جذابیت بیشتری به چشمان خود بدهید بدنیست از این رنگ آبی اقیانوسی در کنار قهوه ای استفاده کنید. این قلم رنگی که برای خط چشم های کناری و زیر چشم استفاده می شود، آرایش چشمتان را شلاقی تر می کند.


آرایش به سبک لانکوم
آرایش به سبک لانکوم

 در نهایت کار برای تکمیل فرآیند زیبایی چشمان خود با آرایشی طبیعی ولی در عین حال گیرا، اگر دوست داشتید از مژه های مصنوعی استفاده کنید و اگر هم دوست ندارید و تاب و طاقت سنگینی مژه های مصنوعی را ندارید، مژه های خود را به ریمل سوپر لانگ لانکوم بسپارید و از نتیجه ی آن نهایت لذت را ببرید. الان فقط کافیست به فکر مدل لباس و کفش خود باشید.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.