مجله گل گیس

همه چیز در مورد انتخاب عطر برای خانوم های با سلیقه

همه چیز در مورد انتخاب عطر برای خانوم های با سلیقه
loading...

سلام طراوت هستم و امروز می خوام یک مطلب در مورد خانوم هایی بنویسم که با این عنوان شروع می شه همه چیز در مورد انتخاب عطر برای خانوم های با سلیقه ؛طبق معمول در متن سعی کردم تا جای ممکن از گفتن واژه های غیر خودمونی استفاده نکنم و برای شما عزیزان بهترین مطلب ها رو آماده کنم.

مجله گل گیس و همکار های من توی بخش تحریریه مجله آرزوی خوشبختی برای شما دوستان می کنند و از همینجا هم به دوستانی که مطالب بنده رو با اسم یا بدون اسم من توی جاهای مختلف نت و مجلات دیگه انتشار می دن و حرفی هم از من نمی برن تشکر که نمی تونم بکنم ولی خسته نباشن حالا چه فرقی می کنه که دوستان بدونن نویسنده مطلب کیه این مهمه که این مطالب به دست خانوم ها برسه و ازش استفاده کنن.

انتخاب عطر خوب پنجره ای  به سوی باز گشت به کودکی

در این مقاله ایده های مختلف مجذوب کردن حس بویایی مردها را به شما معرفی می کنیم. برای این منظور به خاطرات دوران کودکی، رایحه غذاهای مورد علاقه و عطرهایی که برای خود تون می پسندید برگردیم یونانیهای قدیم، جذاب بودن را یک نیروی الهی می‌دانستند که با فرد زاده می شه و آدم‌های عادی از وجودش بی‌بهره‌اند. اما روانشناسان امروزی می‌گویند کاریزما و جذابیت، بیشتر از آنکه یک نیروی معجزه‌آسا باشه، یک مهارت است؛ مهارتی که با تسلط بر حرکات چهره، بدن، پوشش ، آرایش ، بوی خوش و حتی تک‌تک واژه‌هایتان می تونید از آن بهره‌مند شوید. برای جذاب بودن،‌ بیشتر از آنکه به یک نیروی مادرزاد یا دانش خارق‌العاده نیاز داشته باشید، به مهارت‌هایی ازقبیل درست راه رفتن و نشستن ، هارمونی در پوشش ، انتخاب درست عطر ، درست سخن گفتن و هدف‌گیری درست پیام ، نیاز دارید، بعد از همین حالا شروع کنین و شما هم جذاب بشید.

همه چیز در مورد انتخاب عطر برای خانوم های با سلیقه
همه چیز در مورد انتخاب عطر برای خانوم های با سلیقه

عطر خوب برای بدست آوردن مرد مورد علاقه تون

برای همه ما بوهای خاصی است که احساس امنیت و شادی را در ما زنده میکنه: این رایحه می تونه بوی چمن باران خورده، نان تازه، یک صابون خاص، یا بوی لباسهای خیس باشه. خیلی از مردها به بعضی بوهای خاص حساس هستن و در واقع، شاید راهی که می تونید به مرد مورد علاقه تان نزدیک بشید، از این روش باشه. ممکن است یک شب برای او غذا پخته باشید یا در رستوران بوی پنیر پارمیسان یا گیاهانی با بوی تند را استنشاق کرده باشید. باید به واکنش او توجه کنین. آیا او مجذوب بوی غذاهای خاصی می شه یا از آنها بدش می آید؟

بوهای زندگی ما

حتی اگر مثل کارآگاه ها همه آپارتمانش را برای پیدا کردن بو و عطرهای مورد علاقه اش زیر و رو نکنین، هنوز هم می تونید با دقت به جزئیات زندگی روزمره اش، بوهای مورد علاقه او را پیدا کنین. ببینید برای شستن لباسهایش از چه پودری استفاده می کنه؟ لوازم خانه اش چه نوعی است؟ آیا آنها را به خاطر بویشان انتخاب کرده است یا اصلاً بوی آنها برایش مهم نیست؟ لوازم خانه اش نشان می دهد که چقدر حس بویایی دقیقی داره و مسئله بو و رایحه چقدر برایش اهمیت داره.حمام خانه بهترین نقطه برای پیدا کردن بوهای مورد علاقه اوست. صابون و شامپویش را بو کنین. کرم مرطوب کننده اش را هم همینطور. آیا بوی خاصی را پیدا می کنین که در همه آنها مشترک باشه؟ افترشیو یا ادکلنش هم می تونه روشن ترین نشانه بوهایی باشه که دوست داره. از این گذشته، اگر او از این بو برای روی صورت و بدنش استفاده می کنه، بعد مطمئناً اهمیت ویژه ای براش داره. از او بخواهید واکنشش را برای شما توصیف کنه. این رایحه می تونه رابطه ای با دوران کودکی او یا یک موقعیت شاد یا بد قدیمی داشته باشه.مثلاً اگر متوجه شدید که طرف مورد علاقه تان به بوی وانیل تمایل داره، می تونید دنبال عطری برای خودتان بگردید که با رایحه وانیل باشه. یا دسرهای خوشمزه وانیلی برای او درست کنین.

همه چیز در مورد انتخاب عطر برای خانوم های با سلیقه
همه چیز در مورد انتخاب عطر برای خانوم های با سلیقه

بهترین عطر ممکن چیه

با دقت به اولویت ها و علایق بویایی طرفتان مطمئن باشید که نتیجه خوبی نسیبتون می شه. اگر بعضی بوهای خاص که در خانه اش یا جایی در زندگیش پیدا کرده اید را برایش زنده کنین مطمئن باشید از اینکه شما را در زندگی خود داره بی نهایت احساس خوشبختی می کنه. البته قدرت بویایی را نباید در محوطه خانه او منحصر کنین. باید بوهایی را که بیشتری تاثیر را روی او دارند پیدا کنین و این بوها را روی پوستتان، در آشپزخانه و در اتاق خوابتان در معرض توجه اش قرار بدید و مطمئن باشید که او را بیش از پیش مجذوب خودتان خواهید کرد. یادتان باشه، طرفتان همانقدر که از بوی عطر خودش لذت می برد، مطمئناً بوی عطر شما هم اهمیت زیادی برایش داره. خیلی از مردها درمورد بوی شما خیلی رک هستن و نظرشان را راحت به شما می گویند. دقت کنین و به نظری که درمورد عطرتان می دهد خوب توجه کنین. اگر وقتی بغلتان کرده است با حس خوبی می گوید، “وای، تو فوق العاده ای”، مطمئن باشید که بهترین عطر را برای خودتان انتخاب کردید.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.