مجله گل گیس

راهنمای استفاده از کرم های زیر ساز در آرایش

کرم های زیر ساز در آرایش
loading...

بخش مهمی از آرایش صورت مربوط به استفاده از کرم های زیر ساز است. همانطور که از نام این کرم ها نیز مشخص است این لوازم آرایش مخصوص محیا ساختن پوست برای آرایش است. گام اول در استفاده از این محصول انتخاب کرم مناسب است. در این مطلب ما سعی کردیم راهنمای استفاده از کرم های زیر ساز در آرایش را برای شما تشریح کنیم.

کرم های زیر ساز در آرایش به دو دسته تقسم می شوند کرم هایی که حاوی رنگدانه هستند و علاوه بر زیر سازی بر روی پوست، رنگ آن را نیز تغییر می دهند و کرم هایی که بدون رنگ بوده و بیشتر جنبه درمانی دارند. این کرم ها بسته به فرمول تهیه شان می توانند علاوه بر صاف کردن پوست به درخشش، خشکی و کنترل جوش های صورت کمک کنند.

کرم های زیر ساز در آرایش که حاوی رنگدانه هستند بسته به پایه رنگی که دارند می توانند در مواردی دیگری نیز حجم دهی به گونه ها استفاده شوند.

کرم های زیر ساز در آرایش
کرم های زیر ساز در آرایش

مواد تشکیل دهنده کرم های زیر ساز در آرایش

اگر شما دارای پوستی طبیعی ( نه خشک و نه چرب ) هستید اکثر کرم های زیر ساز در آرایش که در بازار موجود می باشد برایتان مناسب است اما اگر پوست تان دارای اگزما یا حساس است از کرم های زیر سازی استفاده کنید که بدون رایحه، سیلیکون، روغن، و پارابن باشد و به جای آنها از موادی نظیر سویا، اسید هیالورونیک، آلانتوین، بابونه، آلوئه ورا، و مواد معدنی مانند میکا و یا تیتانیوم دی اکسید تشکیل شده باشند. اگر از نوع پوستتان مطمئن نیستید حتما قبل از مصرف این کرم ها آنها را بر روی آرنج تست کنید.

پیشنهاد می کنیم در صورتی که بر روی پوست صورت دارای آکنه هستید از کرم های زیر ساز بر پایه آب استفاده کنید.

همانطور که در بالا نیز اشاره شد از کرم های دارای رنگ دانه نیز می توانید قبل از رژ گونه برای حجم دهی به و در قسمت زیرین گونه استفاده کنید. این کار علاوه بر صاف کردن زیر گونه حجم آنها را نیز بیشتر کرده و همچنین باعث می شود از رژ گونه کمتری در آرایش صورت استفاده شود.

اکثر کرم های زیر ساز در آرایش علاوه بر مسطح کردن سطح پوست بسیار سبک نیز می باشد به طوری که با استفاده از آنها می توانید ساعت ها آرایش را بر روی صورت تحمل کنید.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.