راه هایی برای تغییر بزرگ در صورت تان
راه هایی برای تغییر بزرگ در صورت تان

راه هایی برای تغییر بزرگ در صورت تان

آرایش کردن به یک سبک خاص اونم در طول مدت زیاد برای شما یک پیام داره که اون اینه که چهره و صورتتان برای اطرافیانتون تکراری میشید. آیا همیشه یک مدل آرایش می کنین همیشه یک مدل مو و یا رنگ لوازم آرایش را استفاده می کنین خوب حالا دیگه زمان تغییر رسیده ، ظاهرتان را متحول کنین.

رازهای تغییر در صورت

مدل مو ها

احتمال داره که موهایتان آرایش ثابت و یکنواختی داشته باشند. اگر تمایل دارید تغییراتی ایجاد کنین، اتو مویتان را با یک بیگودی عوض کنین. اما همزمان که موهایتان را فر می کنین، به فکر تغییر در قسمت‌های دیگه هستید

آموزش آرایش صورت

رنگ ها رو دریاب

وقتی صحبت از رژلب، سایه‌ی چشم و حتی رژ گونه ‌می شه، همه ی ما رنگ‌هایی را در نظر داریم. بیشتر ما در پیدا کردن سایه‌هایی که برای ما کارایی داشته باشند و هماهنگ با سایر لوازم آرایشی ما باشند مشکل داریم، چون آن‌ها خیلی گول‌زننده هستن، و ما ترجیح می‌دهیم این کار رو نکنیم. با این وجود، شما هیچ‌وقت نمی‌فهمید تا اینکه امتحان کنین، بعد از آزمایش چیزهای جدیدی که تاکنون امتحان نکرده اید نترسید، حتی طیف رنگ‌هایی که خیلی براق و روشن به نظر می‌رسند. کسی چه می‌داند، شاید شما در پایان چیزی پیدا کنین که برای شما نسبت به چیزهایی که قبلاً استفاده می کردید مناسب‌تر باشه، یا به صورت چند‌منظوره بتوانید از آن استفاده کنید؛که این بعید نیست.

راه هایی برای تغییر بزرگ در صورت تان
راه هایی برای تغییر بزرگ در صورت تان

عطر تان را عوض کنید

عطری که شما سال‌ها از آن استفاده کرده‌اید رسماً عادت شما شده است. اگر هریک از دوستان یا خانواده شما در جایی آنرا حس کنن، بلافاصله به یاد شما می‌افتند. همان‌طور که تا وقتی عشق واقعیتان را پیدا نکرده‌اید با آن ازدواج نمی‌کنین، عطر شما هم همین‌گونه است؛ بنابراین ما به شما اطمینان می‌دهیم که امتحان کردن انواع دیگه ضرری نداره. باور کنین یا نه، تعویض رایحه‌ای از میوه به گل واقعاً می تونه یک شروع دوباره باشه، و چشمانتان را به برند‌های جدید باز کنه.

خط چشم های همیشگی خداحافظ

احتمالاً هر دختر زیبایی که خط چشم مشکی کشیده است، زمان زیادی را برای یکسان کشیدن آن‌ها صرف کرده است. و بعضی از ما که هر روز خط چشم می‌کشیم، تقریباً نمی‌توانیم خودمان را بدون آن تصور کنیم. با این وجود، اگر شما حس می کنین که دوست دارید چشمانتان را متحول کنین، ما به شما توصیه می‌کنیم به خط چشم‌های مشکی‌تان استراحت بدید. در عوض، مداد چشم بی‌رنگ بکشید، آن‌ها چشمانتان را درشت‌تر خواهند کرد، و به شما چهره‌ی تازه‌ای می‌دهند.

قانون جدید وضع کنید

در دنیای آرایش، انتخاب‌ها بی‌پایان هستن. بین ژل‌ها، مایع‌ها، کرم‌ها و پودر‌ها، انتخاب‌های زیادی وجود دارند و ما حقیقتاً اعتقاد داریم که همه‌ی آن‌ها را امتحان کنین. بساط آرایشی همیشگی‌تان را جمع کنین، تا محصولات جدید، یا نمونه‌های جدید را تست کنین، با این روش شما می تونید انتخاب‌های تازه‌ای کشف کنین، بدون اینکه پول زیادی خرج کنین. فقط این محصولات رو بخرید و استفاده کنید.

همچنین ببینید

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

اکثر خانم ها آرزوی داشتن موهای ضخیم، بلند و پر پشت دارند. اکثر افراد از …

دیدگاهتان را بنویسید