ایده هایی برای رنگ مو با تن قرمز
ایده هایی برای رنگ مو با تن قرمز

ایده هایی برای رنگ مو با تن قرمز

رنگ مو در نگاه اول یک شخص به شما اولین چیزی است که به چشم می آید، مخصوصا من به این اعتقاد دارم اگر این رنگ مو از رنگ  هایی باشد که هیجان انگیز و پر جنب جوش باشد مانند رنگ هایی با تن قرمز، با این کار موفق خواهید شد که بین چند نفر، اولین کسی باشید که به چشم می آیید. علاوه بر این با این کار شما بر جنبه های دراماتیکی (نمایشی) موهای خود افزوده اید و با انتخاب رنگ مو با تن قرمز دست به کاری زده اید تا در همه جا خاص بودن خود را به اثبات برسانید. استفاده از رنگ مو با تن قرمز سبب می شود که چهره ی شما داغ تر و هیجان انگیز تر از حالت های دیگر به نظر بیایید، به همین خاطر است که می گویند رنگ موی قرمز اغواگر است.

درست است که این رنگ بسیار هوس انگیز است، اما شما باید در انتخاب خود بسیار دقیق باشید، زیرا حتما باید مطمئن باشید تا این تن رنگ مو به شما می آید. برای این کار می توانید با آرایشگر خود مشورت کنید و نظر او را در این باره جویا شوید.

اگر نمی خواهید بیش اندازه ریسک خود را بالا ببرید ابتدا می توانید بخش هایی از موی خود را به صورت هایلایت از این تن رنگ استفاده کنید.

قهوه ای مایل به قرمز و مسی از دسته رنگ های هستند که نفس بیننده در نگاه اول حبس خواهد شد، زیرا سایه هایی از تن قرمز سبب می شود تا پوست شما به طرز خارق العاده ای بدرخشد.

تن تیره از رنگ های قرمز مانند چوب ماهگون، آلویی، آلبالویی، انگوری، با ته مایه های قهوه ای، سبب می شود تا چهره شما قابل توجه تر و فوق العاده گرم و جذاب به نظر بیاید.

از آنجا که این رنگ به شدت فانتزی بوده پس از دو هفته شروع به کمرنگ تر شدن می کند پس حتما آن ها را رنگ ساژ کنید و برای از دست نرفتن براقیت رنگ مو می توانید از شامپو های تثبیت رنگ مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید.

گالری ایده هایی برای رنگ مو با تن قرمز

همچنین ببینید

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

اکثر خانم ها آرزوی داشتن موهای ضخیم، بلند و پر پشت دارند. اکثر افراد از …

دیدگاهتان را بنویسید