How to wear black in the summer
How to wear black in the summer

چگونه در فصل تابستان مشکی بپوشیم؟

تابستان که با معنای خود گرما را در ذهن ما متبادر می سازد جذابیت های خاص خود را داد. هر چند که برای بسیاری از افراد تحمل گرما بسیار راحت تر از مقاومت در برابر سرما است، اما شاید برای همه مقدور نباشد که در این فصل گرم و دوست داشتنی در ساعاتی که گرما به اوج شدت خود می رسد در فضای خنک و با لباس های راحتی سر کنند، بلکه گاهی اوقات نیز ایجاب می کند که در جلسه های رسمی و کاری و یا محیط های ادارای حضور پیدا کنند، که حضور در این محافل و جلسه ها مستلزم پوشیدن لباس های رسمی می باشد. در میان لباس های رسمی، هیچ رنگی تا به حال نتوانسته جایگاه رنگ مشکی را داشته باشد و این رنگ هم چنان با استواری و قوت در جای خود پا برجاست و همیشه رضایت خاطر طیف وسیعی از مخاطبان و استفاده کنندگانش را برآورده می سازد.

ست کردن رنگ مشکی

  • بهترین راهکار و شاید بتوان گفت بهترین راهکار برای ست کردن و استفاده از لباس های رنگ مشکی استفاده از رنگ سفید در کنار آنها است. استفاده از این رنگ به دو دلیل برای شما بهترین گزینه انتخاب می شود:
    استفاده از رنگ سفید در کنار رنگ مشکی سبب ایجاد کنتراست خاصی شده که بر زیبایی و وقار هر چه بیشتر شما می افزاید. از آنجا که رنگ مشکی به سبب خاصیت ذاتی خود سبب دل مردگی و ناراحتی می شود، استفاده از رنگ سفید در خنثی کردن اثر آن چه در مخاطب و چه در روحیه ی خود شخص اثری انکار ناپذیر دارد. و با ایجاد این کنتراست رنگی شما به راحتی می تونید در هر جا و هر نقطه که باشید، مرکز توجه قرار گیرید.
  • علت دوم پیشنهاد ما برای استفاده از رنگ سفید در کنار رنگ مشکی در فصل تابستان این است که رنگ مشکی به دلیل دارا بودن قدرت جذب و نگه داری نور خورشید سبب افزایش گرما در سطح پوست شما شده و گرمای محیطی را برای شما بیشتر خواهد کرد، در نتیجه شما زودتر از تحمل گرما کلافه می شوید و به سرعت بدن برای مبارزه با این پدیده شروع به تعریق می کند و این مسئله اصلا در یک جلسه رسمی خوشایند نیست. پس بهتر است در صورت استفاده از لباس هایی بارنگ مشکی حتما برای پوشش زیر آن از رنگ سفید استفاده نمایید تا سطح پوست شما از گرمای سر سام آور در امان باشد، و همچنین اگر بنا بر نیاز لازم باشد شما لباس مشکی خود را از تن در آورید هیچ گاه در جمع از اثرات شوره که ناشی از نمک موجود در عرق است خجالت زده نخواهید شد.

how to wear blak and whiteپیشنهاد های رسمی شدن

اگر شما هم درای تب مشکی پوشیدن هستید و هیچ گاه این احساس قدرتمند بودن را در رنگ های دیگر نمی دانید، پس بهتر است برای تاثیر گذاری به جلوه و سبک استایل خود در انتخاب این رنگ به سراغ استفاده از چرم نیز بروید. این خاصیت پرستیژ دار چرم ویژگی است که شاید در هیچ یک ار فصول نتوان آن را نادیده گرفت. با استفاده از مانور چرم در کیف، کفش و یا ساعت مچی زیبایی و یک کلام بودن استایلتان را کامل کنید و از این پیشنهاد مطئن باشید. بد نیست از این سبک استایل در جلساتی که نیاز به تاثیر گذاری و گرفتن نتیجه مثبت دارید استفاده کنید.

پیشنهاد ویژه ما برای کسانی که به بی نقص بودن این سبک فکر می کنند آن است که، هرگز کفش پاشنه بلند را با کفش های اسپورت عوض نکنید و در این انتخاب مطمئن تر باشید. آن چه که از قدیم نشانه وقار و ظرافت زنانه بوده پوشیدن کفش های پاشنه بلند است که امروزه نیز در بسیاری از سیستم های اداری و رسمی اروپایی جزء الزامات پوشش محسوب می شود، پس شما نیز خود را از این نعمت بی نصیب نکنید.

همچنین ببینید

ست های ساده و شیک برای پاییز ۹۵

باز هم پاییز از راه رسید. فصلی که نه گرم است و نه سرد. در …

دیدگاهتان را بنویسید