چطور خط چشمی بکشم که نا مرئی به نظر برسه
چطور خط چشمی بکشم که نا مرئی به نظر برسه

چطور خط چشمی بکشم که نا مرئی به نظر برسه؟

خط چشم نزدیک به چشم که به خط چشم نامرئی هم معروف است، یک راه عالی برای زیبا و ظریف نشان دادن چشم‌های شما است. اکثر مردم فکر می‌کنن که هدف از خط چشم نامرئی، بزرگتر نشان دادن چشم‌ها است، در صورتی که این خط چشم برای آن است که باعث می شه مژه‌های شما ضخیم‌تر و پرتر بنظر بیایند. برای این که تبدیل به یک آرایشگر حرفه ای بشید، مجله گل گیس را پیگیری کنید.

وظیفه خط چشم نامرئی چیه؟

بجای کشیدن خط روی پوست بالای مژه‌تان، در داخل خط مژه‌ی بالا و بین ریشه‌های مژه، خط چشم می‌کشید. پرکردن قسمت داخلی خط مژه باعث ‌می شه که مژه‌ها پرتر بنظر برسند. خیلی پرتر از زمانیکه فقط از یک ریمل استفاده می‌کنین! این روش، می تونه برای هر مناسبت رسمی یا غیر رسمی استفاده بشه و مهارت پیدا کردن در آن هم، خیلی آسان است. برای دریافت بهترین نتیجه، از مداد سرمه استفاده کنین، زیرا فرمول خاص آن بگونه‌ای است که در جاهای مرطوب چشم باقی می‌ماند.

نکته: قبل از اینکه شروع کنین، از تمیز بودن هر محصولی که نزدیک چشم‌هایتان بکار می‌برید، مطمئن شوید.

چطور خط چشمی بکشم که نا مرئی به نظر برسه
چطور خط چشمی بکشم که نا مرئی به نظر برسه

آرایشگاه زنانه

مراحل کشیدن خط چشم خاص و نامرئی

  • اول

با استفاده از انگشتان تمیز، به آرامی مژه هایتان را به سمت بالا بکشید. جاهای خالی کوچکی بین موهای مژه می‌بینید که باید با خط چشم آنها را پر کنین.

  • دوم

با استفاده از خط چشمتان، به آرامی بین هر مژه ضربه بزنید و تا جایی که ممکن است این کار را نزدیک‌تر به ریشه انجام بدید.

  • سوم

از نظر من کار شما تمام شده است. اما اگر دوست دارید که چشمانتان را باز هم درشت‌تر کنین، می تونید در خط مژه‌ی پایین هم خط چشم نامرئی بکشید. به آرامی مژه‌های پایینی را به سمت پایین بکشید و جاهای خالی بین هر مژه را پر کنین.

همچنین ببینید

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

اکثر خانم ها آرزوی داشتن موهای ضخیم، بلند و پر پشت دارند. اکثر افراد از …

دیدگاهتان را بنویسید