راهنمای خرید لباس مجلسی مناسب با اندامتان
راهنمای خرید لباس مجلسی مناسب با اندامتان

راهنمای خرید لباس مجلسی متناسب با اندامتان

هر کس دارای معایبی در بدن و اندام است اما این به این معنا نیست که باید آنها را پنهان کنید! هنگامی که قصد خرید لباس مجلسی و یا حتی لباس های ساده را دارید کافی است مطمئن شوید معایب اندامتان را به ذهن سپرده اید و متناسب با آن خرید می کنید. با پیروی از راهنمای خرید لباس مجلسی متناسب با اندامتان ، شما می توانید با تکیه بر نقاط مثبت اندام و بی اهمیت جلوه دادن مناطق از بدن شما که به اندازه کافی خوب نیست خرید دلچسب و راضی کننده داشته باشید.

راهنمای خرید لباس مجلسی مناسب با اندامتان
راهنمای خرید لباس مجلسی مناسب با اندامتان

باسن و ران بزرگ

برای خانم هایی که اندام گلابی شکل با باسن و ران بزرگ دارند، لباس نباید کوتاه تر از یک یا دو اینچ بالاتر از زانو باشد.

دور کمر بزرگ
اگر شما دارای اندام سیب شکل با دور کمر بزرگ و ضخیم هستید، نیاز به کشیده نشان دادن ظاهر نیم تنه بالایی خود دارید. یک لباس با بالا تنه جذاب و کار شده را انتخاب کنید. از استفاده کمربند ضخیم در اطراف ناحیه میانی بدن خود اجتناب کرده و به جای آن از یک کمربند بر روی باسن استفاده کنید.

بازوهای بزرگ

این گونه افراد نباید از مدل لباس مجلسی با آستین کوتاه استفاده کنند. به جای آن می توانند لباس هایی با آستین های شل و یا سه ربع استفاده کنند.

بالاتنه کوچک
اگر شما سینه های کوچک دارید لباسی را انتخاب کنید که با تزییناتی شبیه به پولک دوزی و یا سایر دکوراسیون های اضافی در قسمت بالا تنه و روی سینه پوشیده شده اند.

بالاتنه بزرگ
لباس ها و تاپ هایی با یقه V برای زنانی که می خواهند بالاتنه خود را برجسته نشان دهند مناسب است.پس کسانی که بالا تنه و سینه های بزرگ دارند از پوشیدن لباس هایی با یقه باز و هفت اجتناب کنند.

سایز بزرگ

بر خلاف تصور لباس های گشاد برای افرادی با سایز بزرگ بسیار نامناسب است و آنها را چاق تر نشان می دهد. سعی کنید نه لباس چسبیده و نه خیلی گشاد بپوشید. هر چقدر تزیینات لباستان ساده تر باشد در لاغرتر نشان دادنتان کمک می کند. همچنین از پوشیدن لباس هایی با چاپ و رنگ ها خاص اجتناب کنید.

بسیار لاغر

افرادی که بسیار لاغر هستند می توانند با پوشیدن لباس هایی نظیر کت لاغری خود را کمتر جلوه دهند. اگر دارای پاهایی نازک هستید از پوشیدن دامن کوتاه و لباس شب کوتاه اجتناب کنید و برای بزرگ نشان دادن اندام از یک کمربند ضخیم استفاده کنید.

همچنین ببینید

ست های ساده و شیک برای پاییز ۹۵

باز هم پاییز از راه رسید. فصلی که نه گرم است و نه سرد. در …

دیدگاهتان را بنویسید