مجله گل گیس

چگونه زیباتر شویم

چگونه زیباتر شویم
loading...

به غیر استفاده از مواد و لوازم آرایشی خوب و معتبر و حتی نگهداری آنها و یا خوردن مواد غذایی سالم و مفید همانند دوری از سرخ کردنی ها، فست فود ها و غذاهای چرب و یا ورزش کردن و شاداب ماندن، اما به کار بردن نکاتی ریز در سبک زندگی به ما با زبان بی زبانی می گوید چگونه زیباتر شویم. این حرف که شاید در نگاه اول شعاری به نظر برسد، برعکس ظاهر رویایی خود بسیار ساده است، فقط شاید کمی تغییر برای رسیدن به این هدف کافیست. پس به جای صرف هزینه های سنگین و غیر معقول برای به دست آوردن زیبایی های نه چندان دائمی و بی ضرر بهتر است با مطالعه و کسب اطلاعات در این زمینه به خودمان بیشتر فکر کنیم.

هیچ خانمی وجود ندارد که به راه و روش های زیبا تر شدن فکر نکند اما، این که از چه روشی این کار را شروع می کند مساله ی بسیار مهمی است، پس راهکارهای چگونه زیباتر شویم را به دقت بخوانید.

راهکارهای چگونه زیباتر شویم

 • استفاده ازآنتی اکسیدان ها : استفاده از کرم ها یا سرم های آنتی اکسیدان حاوی ویتامین های سی و ایی باعث جلوگیری از افتادگی و پیری پوست می شوند و استفاده ی آن ها در هنگام صبح باعث جذب بهتر می شوند.
 • مصرف پروتئین : مصرف پروتئین در وعده ی صبحانه مثلا تخم مرغ یا مقداری ماست باعث اجتناب از پر خوری در طول روز می شود و همچنین کاهش وزن و زیبایی اندام را به دنبال خواهد داشت.
 • استفاده از کرم ضد آفتاب : مهم ترین عامل پیری پوست اشعه های مضر آفتاب می باشد بنابراین مصرف ضد آفتاب هایی که حاوی مرطوب کننده ها می باشند بسیار ضروری است.
  چگونه زیباتر شویم
  چگونه زیباتر شویم
 • نوشیدن آب : نوشیدن ۱ لیوان بزرگ آب هنگام صبح کمک بزرگی به دفع سموم بدن و بدنبال آن شادابی پوست می کند.
 • حرکت دادن بدن : مطالعات نشان می دهد که زنانی که صبح ها ورزش می کنند همواره بدن های خوش فرم تر و پوست بهتری نسبت به زنان دیگر دارند.
 • استفاده ی عطری با رایحه ی مرکبات : استفاده ی صبح هنگام از عطرهایی با رایحه های لیمو ، پرتقال یا دیگر میوه ها باعث جذاب تر شدنتان می شود.
 • نگه داشتن صورتتان در یخچال : اگر هنگام صبح در یخچال را باز کنید و صورتتان را درون یخچال ببرید و ۱ دقیقه صبر کنید باعث از بین رفتن پف صورت و چشم هایتان می شوید و این کار باعث زیبایی صورتتان می شود.
 • استفاده از چای سبز: اگر چای سبز را جایگزین قهوه و چای کنید هم از خاصیت ضد سرطانی آن بهره مند می شوید ، هم سوخت و ساز بدنتان بالا می رود و هم پوست شاداب تری خواهید داشت.
 • همیشه از شما خواسته شده است که صورتتان را با آب گرم بشویید تا منافذ پوستتان باز شود. منافذ پوست شما باید به خوبی تمیز شوند، اما این هم مهم است که دوباره آن‌ها را ببندید؛ آب سرد این کار را برایتان خواهد کرد. این کار از چسبیدن چربی و کثیفی‌های محیط به منافذ پوستتان که باعث ایجاد جوش می‌شود، جلوگیری می‌کند. همچنین باعث منقبض شدن رگ‌های خونی می‌شود، که نتیجتاً پف صورت شما را کاهش داده و مانع از بوجود آمدن سایه‌های تیره می‌شود.
 • مجله گل گیس همواره به دنبال ارائه بهترین مطالب در زمینه تمامی مسائل مربوط به زنان است که یکی از این بخش های مهم و ضروری که همیشه به آن توجه می شود، بخش آرایش و زیبایی است، امیدوارم با این مطلب سهم کوچک خودمان را ادا کرده باشیم، همچنان منتظر نظراتتان هستیم تا بتوانیم همه با هم مجله ای خوب و مفید را در کنار فروشگاه گل گیس و دایرکتوری گل گیس اداره نماییم.
loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.