مجله گل گیس

لاک ها تون رو بادوام تر کنید!

لاک ها تون رو بادوام تر کنید
loading...

سلام طراوت هستم و امروز می خوام یک مطلب در مورد خانوم هایی بنویسم که با این عنوان شروع می شه لاک ها تون رو بادوام تر کنید! طبق معمول در متن سعی کردم تا جای ممکن از گفتن واژه های غیر خودمونی استفاده نکنم و برای شما عزیزان بهترین مطلب ها رو آماده کنم مجله گل گیس و همکار های من توی بخش تحریریه مجله آرزوی خوشبختی برای شما دوستان می کنند و از همینجا هم به دوستانی که مطالب بنده رو با اسم یا بدون اسم من توی جاهای مختلف نت و مجلات دیگه انتشار می دن و حرفی هم از من نمی برن تشکر که نمی تونم بکنم ولی خسته نباشن حالا چه فرقی می کنه که دوستان بدونن نویسنده مطلب کیه این مهمه که این مطالب به دست خانوم ها برسه و ازش استفاده کنن.

برای شروع

من در طی سال‌ها چند فوت و فن آموخته‌ام که به من کمک کرده تا دیگه نگران پاک شدن لاک ناخن هایم نباشم، حالا می‌خواهم که آن‌ها را با شما هم به اشتراک بگزارم. اطلاعاتی مخصوص دختر خانم ها و خانوم هایی که دوست دارند دوام لاک در روی ناخن هایشان بیشتر باشه، چگونه دوام لاک را بر روی ناخن هایمان زیاد کنیم تا دیرتر خراب بشه و از بین بره. هیچ موردی بدتر از این نیست که ببینیم یک قسمتی از لاک ناخنمان کنهه شده است با ما همراه باشید. برای افزایش دوام لاک ناخن باید آثار قبلی را از روی ناخن هایتان پاک کنین.

اولین کار:

حتی اگر ناخن هایتان عاری از آثار لاک قبلی تان بود، توصیه می‌کنم یک پنبه ی توپی را در پاک کننده لاک ناخن فرو ببرید و آن را به ناخن هایتان بمالید. با این کار اطمینان حاصل خواهید کرد که هیچ اثری از چربی طبیعی ناخن هایتان هم باقی نمانده است. در این صورت لاک، بجای اینکه به چربی ها بچسبد، دقیقا به ناخنتان خواهد چسبید.

زیر سازی:

پیش از اینکه لاک بزنید، یک لایه بیس کت به ناخن هایتان بزنید. این کار نه تنها باعث خواهد شد دوام لاک ناخنتان بیشتر می شه، بلکه از زرد شدن ناخن هایتان هم جلوگیری خواهد کرد. همیشه دستان و مخصوصا پوست اطراف ناخن هایتان را مرطوب نگاه دارید همیشه، دو لایه لاک ناخن بزنید. حتی اگر رنگ لاکتان تیره بود، دو لایه را حتما بزنید. لایه ی دوم را فقط در صورتی که لایه ی اول کاملا خشک شد، بزنید.

لاک ها تون رو بادوام تر کنید
لاک ها تون رو بادوام تر کنید

این ها رو رعایت کنید

لاک را در لایه‌های نازک به ناخنتان بمالید. لایه‌های ضخیم مستعد خراشیده شدن هستن و زودتر ور میان. از ناخن هاتون بجای ابزاراستفاده نکنین! به منظور اینکه در کنهه شدن لاک لبه های بیرونی ناخنتان هم تأخیر ایجاد کنین، بعد از لاک زدن نوک ناختان، کمی هم زیر ناخن ها را لاک بزنید. با این کار پوششی برای لبه ی ناخن هایتان ایجاد کرده‌اید که باعث ایجاد تأخیر در خراشیده شدن لاک خواهد شد.

نکته های کلیدی

اگر زمان بیشتری هم دارید می تونید روی لاک ناخنتان، یک لایه ی برق ناخن بزنید. تاپ کت نه تنها یک لایه ی محافظتی اضافه برای لاکتان ایجاد می‌کنه، بلکه ناخنتان را درخشان خواهد کرد. همچنین می تونید بعد از اینکه لاک زدید، ناخن هایتان را در آب خیلی سرد فرو کنین. سرما باعث خواهد شد تا لاک، سفت بشه.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.