مجله گل گیس

رنگ موی اریب

رنگ موی اریب

رنگ موی اریب چیست

رنگ موی اریب اصطلاحا به رنگی گفته می شود که موها در دو قسمت ابتدایی و انتهایی سر با یگدیگر تفاوت کند. این سبک از رنگ موی ابتدا بر روی موهای هنرمندان هالیوودی دیده شد. به طوری که اکثر مردم فکر می کردند این مدل رنگ مو سبک و استایل سال است در حالی که ریشه و علت به وجود آمدن رنگ موی اریب یا آبشاری وجود رنگ های روشنتر و یا تیره تر در ساقه ها و قسمت انتهایی مو بوده و به دلیل تفاوت زیاد و یا رشد موها این رنگ ها قابل پوشش نبودند.
به طور مثال رنگ ساقه موها روشن بوده و حاوی دکلره است ولی ریشه ها تیره تر و بدون دکلره می باشند این تفاوت رنگ باعث می شود مو دو رنگ شود. کم کم این مدل رنگ کردن موها رواج یافت تا جایی که در حال حاظر آرایشگران رنگ دوم یا رنگ ساقه ها را اکثرا از رنگ های فانتزی استفاده می کنند مانند عکس زیر:

رنگ موی اریب
رنگ موی اریب

رنگ موی اریب یا آبشاری بیشتر برای موهای بلند استفاده می شود زیرا این بلندی مو می تواند تفاوت رنگ را به زیبایی نمایش دهد.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.