مجله گل گیس

راهنمای انتخاب مدل موی مناسب برای انواع لباس مجلسی

راهنمای انتخاب مدل موی مناسب برای انواع لباس مجلسی

وقتی می خواهید به میهمانی بروید بین انواع لباس مجلسی حق انتخاب دارید. تازه وقتی لباس تان را انتخاب کنید، نوبت انتخاب مدل آرایش صورت و موی مناسب می رسد. در این مطلب فرض می کنیم لباس و مدل آرایش صورتتان را انتخاب کرده اید و می خواهیم یک راهنمای انتخاب مدل موی مناسب برای انواع لباس های مجلسی به شما ارائه دهیم.

فقط یک چیز را فراموش نکنید! لباس مجلسی و آرایش صورت و مدل موی شما باید با یکدیگر هماهنگ باشند. گاهی برای هماهنگ کردن آنها به نظر یک متخصص احتیاج پیدا می کنید و البته با خواندن این مطلب می توانید با مدل مو مناسب برای انواع لباس های مجلسی آشنا شوید. به عنوان مثال اگر مدل لباس تان کلاسیک است مدل مویی انتخاب کنید که مخصوص دوره ی خاصی نباشد و از مدل های موی مد روز که بعضاً عجیب و غریب هستند پرهیز کنید، اما اگر لباسی راحت و آزاد انتخاب کرده اید می توانید موهای خود را به سبک بوهو درست کنید. برای شروع به مدل موی مناسب برای انواع یقه های لباس مجلسی می پردازیم.

راهنمای انتخاب مدل موی مناسب برای انواع لباس های مجلسی
راهنمای انتخاب مدل موی مناسب برای انواع لباس مجلسی

مدل موی مناسب برای لباس های یقه گرد، یقه قایقی و یقه چهارگوش

اگر یقه ی لباس تان یکی از این مدل هایی است که در بالا نام بردیم، بهتر است موهایتان را یک طرف صورتتان جمع کنید و آنها را کمی حالت دهید.

مدل موی مناسب برای لباس های بدون یقه و بدون بند

اگر لباس تان یقه و بند ندارد بهترین کار این است که موهایتان را در دو طرف صورت باز بگذارید تا کمی روی سر شانه ها را بپوشاند.

مدل موی مناسب برای لباس های یقه بسته و یقه بلند

اگر لباس تان یقه بسته یا بلندی دارد بهترین کار این است که موهایتان را روی سر جمع کنید و نهایتاً یکی دو رشته از بغل آویزان کنید.

مدل موی مناسب برای لباس های پشت باز

معمولاً وقتی لباس پشت باز انتخاب می کنید دوست دارید قسمت پشت لباس همچنین پشت قفسه سینه و کمر خود را به نمایش بگذارید، پس بهتر است هنگام پوشیدن اینگونه لباس ها نیز موهای خود را روی سر جمع کنید. البته اگر دوست ندارید بدنتان زیاد در چشم باشد می توانید موهایتان را باز بگذارید اما بهتر است آنها را مجعد کنید یا ببافید و از باز گذاشتن موهای صاف و بی حالت اجتناب کنید.

مدل موی مناسب برای لباس با یقه پشت گردنی

یقه پشت گردنی خود یکی از ویژگی های لباس مجلسی شما به شمار می رود پس احتمالاً دوست ندارید آن را زیر موهایتان بپوشانید. برای اینکار بهتر است موهایتان را صاف کرده و به صورت دم اسبی بالای سر ببندید.

مدل موی مناسب برای لباس با یقه کج و نامتقارن

در اینگونه لباس ها نیز یقه خود جلوه ی ویژه ای دارد همچنین چون فقط یک سمت سرشانه ی شما مشخص است پس بهتر است آن را زیر مو نپوشانید. پیشنهاد می کنیم موهایتان را با یک گیره پشت سر جمع کنید تا جلوه ی لباس را از بین نبرند.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.