مجله گل گیس

راهکار های خوش فرم کردن سینه

راهکار های خوش فرم کردن سینه
loading...

اندام فوقانی یا نیم تنه بالا در زنان نقش بسیار موثری در زیبایی بدن و فرم اندام آنها دارد. این زیبایی که راه حلی جز زیبا کردن و خوش فرم کردن سینه ندارد، به راحتی قابل دست رسی است. همه خانم‌ها دوست دارند سینه‌های خوش فرمی داشته باشند. اما متاسفانه این آرزو بیش از اندازه ایده آل است.

زشتی سینه ها چگونه اتفاق می افتد؟

افتادگی سینه‌ها مسئله ایست که با افزایش سن اتفاق افتاده و باعث می شود تا سینه ها فرم و انعطاف‌پذیری خود را از دست بدهند.

در حالی که افتادگی سینه معمولا از ۴۰ سالگی به بعد اتفاق می افتد اما در برخی از خانم ها نیز ممکن است زودتر از این سن بروز کند. صرف نظر از افزایش سن، شیردهی، بارداری، یائسگی، کاهش یا افزایش ناگهانی وزن، فعالیتهای سنگین، سوء تغذیه و یا استفاده از سوتین نامناسب از جمله مسائلی هستند که افتادگی سینه را باعث می‌شوند.

برخی از بیماری ها نیز مانند سرطان سینه و مشکلات تنفسی مانند سل می توانند این وضعیت را تشدید کنند. همچنین مصرف افراطی نیکوتین، مشروبات و خوراکی‌های گازدار نیز به این مسئله دامن می‌زنند.

سینه ها بدون عضله هستند و از بافت چربی، بافت همبند و ارگانهای شیرساز تشکیل شده و برای حفظ تناسب آنها اقدامات مناسبی باید صورت گیرد.

کرم ها و مرطوب کننده های بسیاری در بازار موجود است که برای بهبود ظاهر سینه ها و سفت تر شدن بافت آن مورد استفاده قرار می گیرند، اما در کنار آنها درمانهای خانگی نیز وجود دارد که می توانید از آنها در منزل و بدون صرف هزینه های فراوان استفاده کنید. در زیر به برخی از این راه حل های خانگی خواهیم پرداخت.

راهکار های خوش فرم کردن سینه
راهکار های خوش فرم کردن سینه

ورزش

افرادی که دچار افتادگی سینه شده اند باید ورزش کردن را به لیست برنامه روزانه خود اضافه کنند. برخی از این حرکات شامل پرس سینه، حرکت پرواز دستها به پایین، و شنا است.

علاوه بر آن فعالیت های دیگری نیز برای فرم دادن به سینه ها وجود دارد. به خاطر بسپارید که در هنگام انجام هرگونه ورزش از سوتین سفت و یا مخصوص ورزش استفاده کنید.

ترکیب خیار و زرده تخم مرغ

ترکیب فوق العاده دیگری که می توانید برای فرم دهی به سینه از آن استفاده کنید، ترکیب خیار و زرده تخم مرغ است. یکی از خواص خیار سفت کردن پوست است؛ همچنین زرده تخم مرغ حاوی مقادیر زیادی پروتئین و ویتامین بوده و می تواند در برطرف کردن افتادگی سینه ها کمک کند. برای تهیه این ماسک به طریقه زیرعمل کنید:

  • یک عدد خیار کوچک را در مخلوط کن بریزید.
  • یک عدد زرده تخم مرغ را با یک قاشق چایخوری کره گیاهی یا خامه مخلوط کنید تا خمیری به دست بیاید.
  • مخلوط به دست آمده از این خمیر و خیار را بر روی سینه های خود بمالید و ۳۰ دقیقه صبر کنید
    سپس با آب سرد بشورید.
  • برای فرم دهی به سینه های خود می توانید از این ماسک یکبار در هفته استفاده کنید.
loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.