خبرنامه هفتگی گل گیس شماره نهم سال اول
خبرنامه هفتگی گل گیس شماره نهم سال اول

خبرنامه هفتگی گل گیس شماره نهم سال اول

در میانه اولین ماه تابستان داغ ۱۳۹۴ در خدمت شما هستیم با نهمین خبرنامه گل گیس…

انسان موجودی است اجتماعی که سرنوشتش به همنونعان خود پیوند خورده است و همه ما ناگزیر از زندگی در اجتماع و با یکدیگر هستیم. پس چه بهتر که بتوانیم اثرات مثبتی بر زندگی هم نوعان خود داشته باشیم. این روزها کشورما با مسئله بسیار بسیار جدی خشکسالی و کمبود آب، دست و پنچه نرم می کنم. اگرچه بخش بزرگی از راه حل ها در اختیار حاکمیت و دولت کشور قرار دارد؛ اما ما نیز می توانیم به سهم خود و چنانکه همگان خوب میدانیم، در مصرف این نعمت خدادادی صرفه جویی کنیم.

در گرمای هوای این روزها آرزو می کنم همیشه تن تان سلامت، دلتان خوش و روحتان آزاد و رها باشد.

اما آنچه طی هفته گذشته در مجله گل گیس منتشر شد

راز دستان زیبا

راز دستان زیبا
راز دستان زیبا

دستان ما که اغلب در طول روز دائماً در حال کار با آنها هستیم، در معرض دید دیگران قرار دارد. این قسمت از بدن ما که نقش زیادی در بیان سلیقه و زیبایی زنان مطرح می کند، گاها از مرکز توجه خانم ها دور می ماند. با نگاهی دقیق و کارشناسانه می توان به این نتیجه رسید که امروزه ابزارها و وسایل بسیاری برای هر چه زیباتر نشان دادن دست ها توسط شرکت ها، لابراتوارها و هم چنین هنرمندان در حال ساخت و طراحی می باشد.

با لیپولیز چربی هایتان را خرد کنید

با لیپولیز چربی هایتان را خرد کنید
با لیپولیز چربی هایتان را خرد کنید

از آنجا که چاقی و یا به عبارتی اضافه وزن یکی از اساسی ترین معضلات کشورهای جهان سوم است، و این مشکلات در زنان به دلیل وجود هورمون های زنانه بیشتر دیده می شود، بد نیست در این جا اشاره ای به یکی از روش های باب شده در زمینه ی از بین بردن چربی های اضافه داشته باشیم. واژه لیپولیز که امروزه مدام گفته و شنیده می شود به معنی خرد کردن یا از بین بردن سلول های چربی است، به طرق مختلف قابل انجام است.

نقش برس کشیدن در ریزش مو

نقش برس کشیدن در ریزش مو
نقش برس کشیدن در ریزش مو

این شایعه را باور نکنید که روزانه ریزش ۱۰۰ تار مو برای تمامی افراد با هر شرایط جسمی و سلامتی طبیعی است، گاهی برخی از عادات غلط مانند زیاد برس زدن و شانه زدن باعث شکنندگی موها می شود. ریزش های مو متفاوت است، ریزش موی نرمال باید حدود ۵۰ تا ۱۰۰ تار مو باشد. البته این میزان در افراد مختلف متفاوت است. در ریزش طبیعی، موهایی می ریزند که رشد آنها متوقف شده است و وارد مرحله استراحت شده اند.

کالکشن جدید کفش های مجلسی تابستان ۲۰۱۵

جدید ترین مدل های کفش مجلسی تابستان 2015
جدید ترین مدل های کفش مجلسی تابستان ۲۰۱۵

کفش های پاشنه بلند که همیشه جایگاه خود راحفظ کرده اند و تا کنون هرگز کفش های اسپرت نتوانسته اند کمر این رقیب زیبا و پر جذبه را بر خاک بمالند، با تغییرات فصلی همیشه حرفی نو برای گفتن دارند. از آنجا که مخاطبان مجله گل گیس جمعی از خوش سلیقه ها هستند، خالی از لطف ندیدیم که کالکشن جدیدی از کفش های مجلسی تابستان ۲۰۱۵ را منتشر نماییم،

بی اشتهایی و یا پر خوری عصبی چیست؟

بی اشتهایی و یا پر خوری عصبی چیست
بی اشتهایی و یا پر خوری عصبی چیست

عصبانیت پدیده ای است که هر کدام از ما شاید یک یا چندین بار در طول روز آن را تجربه کنیم و راه گریزی از آن وجود ندارد. این اتفاق که متعاقبا طبعات شوم و ناگواری از لحاظ محیطی در بر دارد، اثرات بسیار مخربی بر جسم و روان افراد وارد می کند. این اثرات که گاها به صورت عادات و رفتارهای روتین در زندگی اتفاق می افتد بسیار پیش می آید که شخص هرگز متوجه نشود که آیا ممکن است این رفتار ریشه ی عصبی داشته باشد. یکی از مشکلاتی که ممکن است عده ای زیادی در زندگی جهان سومی با آن روبرو باشند، تغییرات رفتار تغذیه ای است، این تغییرات غیر عادی مانند: پر خوری و یا بی اشتهایی عصبی می باشد که هر کدام از آنها علائم خاص خود را دارد.

توصیه های غذایی از نوع رمضان

توصیه های غذایی در ماه مبارک رمضان
توصیه های غذایی در ماه مبارک رمضان

دوستداران و خوانندگان عزیز مجله گل گیس همانطور که در مطلب گذشته با نام طعم شیرین رمضان با توصیه های تغذیه ای در خدمتان بودیم و قول داده بودیم باز هم برای شما علاقه مندان توصیه های تغذیه ای دیگری را انتشار دهیم، به قول خود عمل کرده و با مطلب فوق در خدمتتان هستیم.

همراهان همیشگی گل گیس، امیدواریم از مطالب این هفته مجله گل گیس نیز لذت برده باشید. اگر جای خالی موضوعی را در گل گیس احساس می کنید حتما با ما در میان بگذارید. ما همچنان بی صربنامه منظر نظرات ارزشمند شما هستیم.

همچنین ببینید

لباس مجلسی های دوخته شده

لباس مجلسی های دوخته شده خنده دار

وقتی می خواهیم به مهمانی مهمی برویم دوختن لباس یکی از گزینه های ما محسوب …

دیدگاهتان را بنویسید