مجله گل گیس

خبرنامه هفتگی گل گیس شماره هشتم سال اول

مجله هفتگی گل گیس شماره هشتم سال اول

آغاز ماه زیبای رمضان مبارک

خوشحالیم که هشتمین شماره مجله گل گیس همزمان با آغاز ماه زیبای رمضان برای شما ارسال می شود. امیدواریم در این ماه خوب، به آنچه از احساس تعلق و بندگی که به خدای خود دارید، برسید.

این روزها تکثر و تعدد عقاید مختلف باعث شده که همه ما در اطراف خود افرادی با عقایدی کاملا متفاوت را ببینیم. عده ای از ما به شدت معتقد به انجام فرائض دینی و عده ای دیگر معتقد به آزادی ها و مناسبات دنیای مدرن هستند. اما آنچه ما را به هم پیوند می زند تاکید بر اخلاقیات و درستی در رفتار و کردار است. امیدواریم با هر شکل و میزان اعتقادی که دارید، این ماه را ماه تجربه کردن همزیستی مسالمت آمیز و دوستانه با مخالفان عقاید خود قرار دهید؛ و بتوانید با احترام به عقیده و سبک زندگی هر شخصی، دریچه ای نو به روابط انسانی بگشایید.

با هم مرور می کنیم آنچه که در هفته گذشته در مجله گل گیس منتشر شد

طعم شیرین رمضان

sweet-taste-of-ramazan
sweet-taste-of-ramazan

به دلیل ساعات طولانی مدت روزه داری و گرمای تابستان، با رعایت نکاتی چند در زمینه ی تغذیه و الگوهای رفتاری می توانیم راحت تر و بهتر از عهده فرایض این ماه براییم.

به استقبال فصل تابستان برویم

To welcome the summer
To welcome the summer

در شروع فصل گرما زاویه ی تابش نور خورشید نیز تغییر می کند. در تمدن های کهن جهان باستان مردم ورود به فصل تابستان را گرامی داشته و جشن و سرور برگذار می کردند. آنها به یمن سرسبزی و رسیدن به بلوغ طبیعی محصولات کشاورزی با پوشیدن لباسهای متفاوت که مستقیما نیز به تعدیل حرارت و گرمای بدنشان کمک می کرد، به گونه ای نمادین و علمی پوشاک مناسب فصل تابستان را انتخاب می کردند.

جدیدترین کالکشن لباس های مجلسی ۲۰۱۵

Latest Sport Summer Collection 2015
Latest Sport Summer Collection 2015

شک نکنید که هر فصلی رنگ و بوی خودش را دارد و البته و حس و حال خودش را. برای درک این حس و حال هم باید با رنگ های فصل هماهنگ شوید. این را به شما گفتیم تا یادتان باشد در لباس های تابستانی تان سراغ رنگ های روشن، داغ و جذاب بروید. شاید در نگاه اول این انتخاب ها حرف خاصی برای گفتن نداشته باشند، اما وقتی آنها را با مهارت کنار هم می نشانید، تازه گرما و حس و حال پنهان در آنها را درک می کنید.

از پروتز سینه بیشتر بدانیم ۲ اتفاقات بعد از عمل جراحی

learn-more-breast-prosthesis
learn-more-breast-prosthesis

با سلام خدمت تمام دوستاران مجله گل گیس. همانطور که در مطالب پیشین مجله گل گیس به شما قول داده بودیم قرار بود برای شما عزیزان مطالبی در مورد مراقبت های بعد از عمل، شرایط بارداری و محدودیت سنی در انجام عمل پروتز سینه را انتشار دهیم. حال به برخی از سوالات رایج در این زمینه و پاسخ های آن ها می پردازیم. البته پیشنهاد می کنم اگر مطلب قبلی با عنوان از پروتز سینه بیشتر بدانید را نخوانده اید، ابتدا آن را مطالعه کنید و سپس به مطالعه این مطلب بپردازید.

راز طول عمر

The secret of longevity
The secret of longevity

طول عمر به طور کلی رعایت شیوه های صحیح تغذیه که در پیشگیری بروز انواع بیماری ها سرطان ها و پیری زودرس نقش دارند برای افرادی که میخواهند زندگی سالم و طولانی داشته باشند ضروری است. به رغم اینکه دانشمندان نقش تغذیه و عادات غذایی را در سلامت بدن و پیشگیری از بیماری های مزمن به اثبات رسانیده اند ولی همچنان شاهد شیوع چاقی و بیماری های مربوط به آن نظیر تصلب شرایین، دیابت، نارسایی قلبی و… که همگی در کاهش طول عمر نقش اساسی دارند هستیم.

می پرسند یوگا چیست !!

می پرسند یوگا چیست
Ask what is yoga

صدها سال است که یوگا در اکثر کشورهای جهان شناخته شده و تمرینات آن مورد استفاده قرار می گیرد. اساتید علوم، پزشکان، روانشناسان و افراد متبحر به آن علاقمند شده و مشغول تمرین آن می باشند. یوگا و سیستم هایش راه و روشی عملی و تئوری برای بهسازی جسمی گروهی و روحی و رسیدن به آرامش ، سلامتی و نشاط، مبارزه با پیری و امراض می باشد. هر کسی در هر سنی می تواند از فواید آن بهره مند گردد.

امیدوارم از مطالب این هفته خبرنامه گل گیس نهایت لذت و استفاده را برده باشید.

اگر به دنبال یک آرایشگاه یا کلینیک زیبایی خوب می گردید تا به جستجوی سالن های زیبایی ، کلینیک های زیبایی و انواع خدمات زیبایی زنانه بپردازید.

فهرست گل گیس را فراموش نکنید.

اگر به دنبال یک لباس مجلسی خوب، طیف وسیعی از انواع لباس زیر و یا لوازم آرایش، با قیمت مناسب هستید…

فروشگاه گل گیس را فراموش نکنید.

۱ نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.