مجله گل گیس

خبرنامه هفتگی گل گیس شماره چهارم سال اول

خبرنامه هفتگی گل گیس شماره چهارم سال اول
loading...

سلام به شما عزیزان جان

امیدوارم هفته خوبی رو پشت سر گذاشته باشید و هفته بهتری رو پیش رو ببینید. امروز هم مطابق هر هفته با خبرنامه مجله گل گیس در خدمت شما هستیم. و مطالبی در زمینه ارایش و زیبایی و سلامت بهتون معرفی می کنیم. سعی ما همیشه بر این بوده که طمالبی با کیفیت و در خور تقدیم شما کنیم که در کمتر جایی بتونید به اون دسترسی داشته باشید و واقعا براتون جالب و مفید باشه.

از تعارفات معمول که بگذریم می رسیم به مطالبی که این هفته در خبرنامه گل گیس منتشر شده:

چگونه خط چشم دنباله دار بکشیم؟

چگونه خط چشم دنباله دار بکشیم؟
چگونه خط چشم دنباله دار بکشیم؟

خط چشم دنباله دار مدلی است که از سال ۱۹۶۰ باب بوده و مدل ها و بازیگران این دهه از این سبک بسیار استفاده می کردند. به تازگی این مدل خط چشم مجددا مد روز شده و از آن استفاده می شود. در این مطلب چند راهنمایی برای کشیدن خط چشم دنباله دار برای شما همراهان داریم:

کوتاه کردن موهای چتری

کوتاه کردن موهای چتری
کوتاه کردن موهای چتری

وقتی به کوتاهی مو فکر می کنیم، سوالی که ذهن اکثر خانم ها و مادران را به خود مشغول می کند این است که چطور در خانه موها را چتری بزنیم؟ کوتاه کردن مو به صورت چتری بسیار کار سخت و حساسی است زیرا در صورتی که از روی اصول نباشد شکل نا مرتب و زشتی به خود می گیرد. ما در این مطلب سعی داریم با استفاده از عکس شیوه صحیح اصلاح موهای چتری را توضیح دهیم.

سازماندهی لوازم آرایش

سازماندهی لوازم آرایش
سازماندهی لوازم آرایش

اتاق های شلوغ، کشوهای پر از لوازم آرایش و درهم و برهم شما را یاد چیزی نمی اندازد؟ بله چیزی که اکثر خانم ها با آن مواجه می شود در هم ریختگی لوازم آرایش در کمد است. وقت آن رسیده که سرو سامانی به کشوهای لوازم آرایش بدهید و به طور کلی سازماندهی لوازم آرایش را یاد بگیرید.

چند ترفند ساده برای آرایش صورت

ترفند های آرایش صورت
ترفند های آرایش صورت

در این مطلب می خواهیم شما را با چند ترفند ساده آشنا کنیم که آرایشی زیبا تر و آسان تر را تجربه کنید.

درباره پوست چرب

پوست چرب
پوست چرب

پوست های چرب برای سنین جوانی و دهه ۲۰ زندگی به دلیل تغییرات هورمونی در بدن امری طبیعی است. اما در صورتی که این چربی در سال های دهه ۳۰ زندگی ادامه داشته باشد طبیعی به نظر نمی رسد. افراد با پوست چرب باید نسبتا به سایر افراد مراقبت بیشتری از پوست خود داشته باشند.

مدل موهای شما شبیه به بریژیت باردو می شود

بیریژیت باردو
بیریژیت باردو

بریژیت باردو بازیگر و مدل فرانسوی است که استایل و سبک مو و آرایش خاص خود را دارد. سبک موهای بریژیت باردو تقریبا کلاسیک بوده اما در عین کلاسیک بودن بسیار زیبا و خاص است. در این پست می خواهیم به شما طریقه درست کردن موهای این مدل زیبا را آموزش دهیم.

امیدواریم از مطالب این هفته مجله گل گیس لذت برده باشید. باز هم مثل همیشه دوست دار حضور پر رنگ تر شما هستیم. نظرات خود را درباره گل گیس با ما در میان بگذارید و اجازه دهید دوست بهتری برای شما باشیم.

شاد باشید و پر انرژی و گل گیس رو فراموش نکنید.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.