مجله گل گیس

خبرنامه هفتگی گل گیس شماره سوم سال اول

خبرنامه هفتگی گل گیس شماره سوم سال اول

سلام. باز هم در خدمت شما هستیم با سومین شماره مجله هفتگی گل گیس. امیدواریم هفته گذشته هفته خوبی برای شما بوده باشه. برای بچه های گل گیس که از هر نظر عالی بود. با تمام سختی ها و مشغله ها، وقتی استقبال خوب شما رو از مطالب مجله می دیدیم؛ انرژی می گرفتیم و به کار و هدفی که داریم امیدوار تر می شدیم. خوشحالیم که در کنار شما هستیم.

راستی دختر خانومای نازنین، همسرای مهربون و مادرهای فداکار، روزتون مبارک. امیدواریم هر روز بیشتر از گذشته قدر شما دونسته بشه.

و اما مطالب این هفته مجله گل گیس برای شما که دوست دارید همیشه بهترین و زیباترین باشید:

چگونه رژلب ساده را به رژلب ۲۴ ساعته تبدیل کنیم

چگونه رژلب ساده را به رژلب 24 ساعته تبدیل کنیم
چگونه رژلب ساده را به رژلب ۲۴ ساعته تبدیل کنیم

نگهداری از رژلب در طولانی مدت بر روی لب، همواره یک چلش بزرگ برای خانم ها بر شمرده می شود. برای رفع این مشکل اکثر متخصصین آرایش و زیبایی استفاده از رژلب های ۲۴ ساعته را توصیه می کنند. اما ما در این مطلب شما را با روشی آشنا می کنیم که بتوانید با استفاده از یک رژلب ساده مدت زمان بیشتری بر روی لب هایتان رژ داشته باشید. در حقیقت این روش یک ترفند سنتی و قدیمی است که کمتر این روزها استفاده می شود.

چند سوال و جواب در مورد آکنه و جوش

All About Acne
All About Acne

چرا در برخی از افراد آکنه بعد از ۲۰ سالگی نیز مشاهده می شود؟ آیا آرایش کردن می تواند عاملی برای به جود آمدن آکنه باشد؟ کار من پر استرس است. آیا این استرس می تواند یک عامل در به وجود آمدن آکنه باشد؟ حقیقت اصلی در مورد شکلات و آکنه چیست؟ آکنه عمیق یا کیست چیست؟ انواع آکنه کدام است؟ آیا آکنه می تواند ناشی از کم خونی باشد؟ تا چه سنی خطر آکنه وجود دارد؟ بهترین راه برای درمان آکنه چیست؟ بهترین راه برای جلوگیری از آکنه چیست؟

علل خشکی پوست

Causes Dry Skin
Causes Dry Skin

پوست شما اولین سپر در برابر عناصر خارجی است. به طور مثال زمانی که در معرض نور خورشید، باد شدید و عوامل حساسیت زا قرار دارید پوست اولین عاملی است که خطر عوامل خارجی آن را تهدید می کند. علل خشکی پوست را در زیر خواهید دید.

انتخاب صحیح برس های آرایشی

انتخاب صحیح برس های آرایشی
انتخاب صحیح برس های آرایشی

بیشتر ما داخل کشوی میز توالت و یا کیفت های آرایشی مان برس ها و قلم مو های آرایشی زیادی داریم ولی آیا نحوه کار کردن با آنها و ویژگی های هر یک را می دانیم؟ احتمالا پاسخ منفی است. آرایشگر و هنرمن معروف هالیوود اروین گومز راه استفاده از این برس ها را در چند راهنمایی کوتاه به ما اینگونه می آموزد:

رژلب مناسب خود را در ۹ مرحله پیدا کنید؟

رژلب مناسب خود را در 9 مرحله پیدا کنید؟
رژلب مناسب خود را در ۹ مرحله پیدا کنید؟

وقتی به فروشگاه لوازم آرایشی برای خرید رژلب می رویم احساس می کنیم در برابر مجموعه ای از رنگ های عجیب و غریب قرار گرفته ایم در این مطلب سعی داریم به شما برای انتخاب رژلب مناسب با رنگ پوست و چهره ، کمک کنیم. مراحل زیر را هنگام خرید رژلب رعایت کنید:

رنگ موی اریب

رنگ موی اریب
رنگ موی اریب

رنگ موی اریب اصطلاحا به رنگی گفته می شود که موها در دو قسمت ابتدایی و انتهایی سر با یگدیگر تفاوت کند. این سبک از رنگ موی ابتدا بر روی موهای هنرمندان هالیوودی دیده شد. به طوری که اکثر مردم فکر می کردند این مدل رنگ مو سبک و استایل سال است در حالی که ریشه و علت به وجود آمدن رنگ موی اریب یا آبشاری وجود رنگ های روشنتر و یا تیره تر در ساقه ها و قسمت انتهایی مو بوده و به دلیل تفاوت زیاد و یا رشد موها این رنگ ها قابل پوشش نبودند.

خوشحالیم که این هفته در کنار شما بودیم. منتظر نظرات خوب و قشنگتون هستیم. دوست داریم اینجا رو خونه خودتون بدونید.

شاد باشید و گل گیس رو فراموش نکنید.

www.golgis.com

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.