مجله گل گیس

مدل لباس هندی

مدل لباس هندی
loading...

مدل لباس هندی یکی از زیباترین مدل هایی بوده که که در کشور ما از سالیان قدیم استقبال می شده است.

این مدل لباس که با داشتن ویژگی های خاص و توجه به رنگ بندی در کنار ذوق و سلیقه هنرمندان خیاطی و گلدوزی، سرمه دوزان، منجوق و ملیله دوزی و … یکی از زیبا ترین و در عین حال پر زرق و برق ترین مدل لباس ها محسوب می شود (البته در مدل هایی که امروز برایتان در نظر گرفتم، بیشتر سبک مانتو و تونیک داشته و از مدل های ساری به دور هستند)، طرفداران خاص خود را دارند.

این مجموعه و سبک ها که گاها در اعیادی مانند شب اول ماه رمضان، عید فطر، عید قربان و عید غدیر توسط بانوان مسلمان هندی پوشیده می شوند بسیار شبیه به عادات و رسوم ما ایرانی ها است. از آن جایی که ما نیز در بزرگداشت این اعیاد تبحر خاصی داریم و از این فرصت ها برای برگزاری جشن و اعیاد خود استفاده می کنیم، شاید برای کمی تغییر دادن در سلیقه مان بد نباشد کمی به سمت و سوی مدل های لباس سایر کشورهای اسلامی نظر کنیم.

البته هرگز فکر نکنید که قیمت این مدل لباس هندی به دلیل ظاهرشان اندک و ارزان است، بلکه در بازهای کشور ما به دلیل کارهای دستی که روی لباس ها انجام شده است به  قیمت های بالایی فروخته می شود، مگر این که این بار دست به کار شده و ذوق و هنر یک زن ایرانی را به نمایش بگذارید و با دیدن مدل های سنگ دوزی، گلدوزی، ملیله و منوجوق دوزی از روی مدل لباس های هندی، به تزیین لباستان بنشینید. توجه داشته باشید برای جلوه و زیبایی بیشتر این مدل ها بهتر است حتما آن ها را با شلوارهای ست خودشان بپوشید.

گالری مدل لباس هندی

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.