مجله گل گیس

آرایش صورت مخصوص روز ولنتاین

آرایش صورت مخصوص روز ولنتاین

روز ولنتاین یا روز عشاق، روزی است که عاشقان جشن گرفته و همدیگر ار ملاقات می کنند. لازم است بدانید علاوه بر هدیه هایی که در این روز مرسوم است و عشاق برای یکدیگر تهیه می کنند، آرایش صورت مخصوص روز ولنتاین نیز وجود دارد. پس خانم هایی که می خواهند در این روز ، خاص و زیباتر از همیشه باشند در این مطلب با ما همراه شوند تا آرایش صورت مخصوص روز ولنتاین را یاد بگیرند.

در مرحله اول بهتر است قوس ابرو را بیشتر کرده و با استفاده از مداد ابرو و یا تتو های موقت این قوس را به سمت بالا هدایت کنید این کار باعث می شود فضای پشت چشم بیشتر شود.

مرحله دوم نوبت به آرایش چشم ها می رسد. طبق معمول ابتدا از مایع بیس برای زیر سایه استفاده کنید بهتر است بدانید در آرایش صورت مخصوص روز ولنتاین آرایش چشم باید دودی و تیره باشد. به همین منظور خط چشم را با استفاده از مداد چشم در بالا و پایین ترسیم کنید. دقت کنید که خطوط ترسیم شده هر چه به بیرون چشم نزدیکتر می شود باید ضخیم تر شوند.

آرایش صورت مخصوص روز ولنتاین
آرایش صورت مخصوص روز ولنتاین

پس از ترسیم خط مشکی و پر رنگ با استفاده از قلمو خطوط ترسیم شده را به داخل چشم محو کنید. خط زیرین را نیز به بیرون محو کنید. برای این کار پلک بالا باید به وسعت بیشتری از پلک پایین محو شود. برای مرکز چشم نیز از سایه همرنگ لباستان استفاده کنید. بهتر است برای حفظ سیاهی ایجاد شده از سایه های تیره مانند سرمه ای و یا زرشکی استفاده کنید. در پایان این مرحله سایه بیرونی چشم را کمی به سمت استخوان های شقیقه محو کنید به این صورت چشم کشیده تر می شود. پس از تمام شدن آرایش چشم با استفاده از یک کرم پودر خوب پوست صورت را صاف کنید.

مرحله سوم مربوط به رژگونه زدن می باشد رژگونه باید به قسمت بالایی استخوان گونه و به شکل کاملا کشیده تا قسمت ابرو باشد.

در مرحله آخر از آرایش صورت مخصوص روز ولنتاین نوبت به آرایش لب ها می رسد که در آن باید ابتدا خط لب پر رنگی ترسیم کرده و با استفاده از قلم، رژلب همرنگ آن را از گوشه های لب به داخل بکشید. توجه داشته باشید که باید قیمت میانی لب روشن تر از قسمت های بیرونی و گوشه ای باشد.

امیدواریم با آموزش آرایش صورت مخصوص روز ولنتاین ، این روز را به زیبایی و به بهترین شکل پشت سر بگذارید.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.