مجله گل گیس

سایه چشم به شیوه ای منحصر به فرد

سایه چشم به شیوه ای منحصر به فرد
loading...

استفاده از سایه چشم حرفه ای یکی از ترفندهایی زیبایی است. یعنی شما می توانید با سایه زدن به شیوه حرفه ای ها، زیبایی خود را دو چندان کنید. در این مطلب از وبسیات گل گیس می خواهیم به شما طریقه سایه زدن به شیوه ای منحصر به فرد را گام به گام بیاموزیم.

یکی از ویژگی های این مدل سایه چشم ظرافت آن است. در این مدل سایه چشم با باز شدن پلک مشخص نیست و تنها با بسته شدن و پلک زدن نمایان می شود. برای یادگیری این مدل زیبا با ما در گام های زیر همراه باشید.

گام اول: ابتدا از یک سایه بنفش ملایم در سراسر پلک بالا استفاده کنید.

گام دوم: با همان رنگ خطی نازک در سراسر زیر پلک پایین ترسیم کنید.

گام سوم:انگشت اشاره خود را به سایه صدفی رنگ آغشته کرده و در وسط پلک بالا مانند شکل زیر فشار وارد کنید تا رنگ بنفش پلک متمایل به یاسی صدفی شود.

گام چهارم: با یک برس خیس یک خط از رنگ بنفش تیره تر در امتداد پلک پایین به سمت گوشه ابرو بکشید.

گام پنجم: مژه ها را با فر مژه فر دهید و برای شکل و حالت بهتر فقط برای یک بار از برس ریمل استفاده کنید. دقت کنید که استفاده از ریمل خیلی کم باشد به طوری فقط حالت موژه ها مرتب شود.

سایه چشم به شیوه ای منحصر به فرد
سایه چشم به شیوه ای منحصر به فرد
loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.