مجله گل گیس

آرایش چشم به سبک ایمو

آرایش چشم به سبک ایمو
loading...

ایمو (Emo) یکی از زیرشاخه‌های موسیقی راک و برگرفته از سبک هاردکور پانک است. واژهٔ ایمو اوّلین بار برای توصیف آثار گروه‌های هاردکوری به‌کار رفت که «آهنگ‌های ملودیک» و «اشعار احساسی سوگوارانه و اعتراف‌گونه»شان باعث تفاوت‌شان از دیگر ژانرهای پانک راک می‌شد.

آرایش های ژولیده و به هم ریخته و خاص و کانونی ترین مرکز توجه آن در چشم، با مژه های بلند و مشکی در کنار خط چشم های مشکی و گاها کشیده و دنباله دار ویژگی های آرایش چشم به سبک ایمو هستند. افراد طرفداران این سبک همیشه سعی دارند با رنگ موهایی خاص از بقیه افراد متمایز باشند. این سبک آرایش و دیزان مو که می خواهد حالت اعتراض از اوضاع و یا خشم درونی را بیان کند گاها در کنار رنگ موها و پرسینگ های لب بسیار وحشیانه و خشمگین به نظر برسد. بیان غم و اندوه و ابراز تاثر و تاسف در کلیت آرایش های این سبک دیده می شود، اما آرایش چشم به سبک ایمو به تنهایی شاید ابراز کننده ی ناراحتی نباشد. این سبک و استایل از آرایش امروزه مورد توجه و پسند شمار زیادی از دختران و نوجوانان در اروپا و سایر کشور هاست. در سوی مقابل این سبک، سبک های آرایش کلاسیک با پیشرفتی نه چندان چشمگیر قرار دارد که مداما در حال ستیزه جویی با سبک هایی هم چون ایمو است.

از آنجا که به روز بودن یکی از ویژگی های مجله گل گیس است امروز با مطلبی دیگر در دنیای مد و زیبایی با شما همراه بودیم.

گالری از مدل آرایش چشم به سبک ایمو

 

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.