مجله گل گیس

چگونه خط چشم دنباله دار بکشیم؟

چگونه خط چشم دنباله دار بکشیم؟
loading...

خط چشم دنباله دار مدلی است که از سال ۱۹۶۰ باب بوده و مدل ها و بازیگران این دهه از این سبک بسیار استفاده می کردند. به تازگی این مدل خط چشم مجددا مد روز شده و از آن استفاده می شود. در این مطلب چند راهنمایی برای کشیدن خط چشم دنباله دار برای شما همراهان داریم:

  1. برای کشیدن چنین خط چشمی حتما از خط چشم های مایع با برس هایی مویی استفاده کنید. برس های مویی به شما قدرت مانور بیشتری برای شکل دهی به خط چشم می دهند.
  2. ابتدا از گوشه داخلی چشم خط نسبتا کلفتی تا لبه بیرونی کشیده و سپس با توجه به نوع چشم و به میزان دلخواه دنباله آن را کوتاه یا بلند کنید.
  3. در قسمت پلک پایین خطوطی بسیار کوتاه را به مانند شکل زیر از محل رویش مژه بکشید این کار جلوه بهتری را به خط چشم شما می دهد.
  4. پیشنهاد می کنیم حتما در کنار استفاده از این مدل خط چشم از ریمل فروان نیز استفاده کنید زیرا سبک و مدل کشیدن این خط چشم همخوانی بسیار زیبایی با ریمل دارد.

نتیجه کار شما یک خط چشم و مدلی زیبا از دهه ۶۰ می باشد که شما را به مانند بازیگر هالیودی نشان می دهد.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.