مجله گل گیس

گوشواره های جذبی فوق العاده

گوشواره های جذبی یکی از زیبا ترین نوع آذین ها برای گوش محسوب می شوند. این مدل ها که اغلب در طول گوش قرار می گیرند برای افرادی که گوش های بزرگ دارند مناسب است. انواع مختلفی از این گوشواره ها در جنس ها و رنگ های متفاوت ارائه می شود، اما جنس های استیل و نقره آن طرفداران بسیاری دارد.

از آنجا که زیبایی گوش برای ما خانم ها جزو یکی از ارکان مهم سلیقه و زیبایی محسوب می شود، انتخاب این سبک ها با موهای کوتاه و صورت های کشیده و یا شینیون هایی که از یک سمت سر کاملا بسته و کشیده شده هستند بسیار زیبا هستند.

اگر می خواهید از این گوشواره ها برای شینیون های یک طرفه استفاده کنید، استفاده از یکی از آنها در یک سمت سر که موهای شما کاملا بالا زده و پشت گوش است بسیار زیبا است. شما می توانید در سمت دیگر گوشتان از گوشواره های فوق العاده کوچک و به صورت تک نگین استفاده کنید.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.