مجله گل گیس

آیا روش درست استفاده از فر مژه را می دانیم؟

آیا روش درست استفاده از فر مژه را می دانیم؟
loading...

سلام طراوت هستم و امروز می خوام یک مطلب در مورد خانوم هایی بنویسم که با این عنوان شروع می شه آیا روش درست استفاده از فر مژه را می دانیم؟ طبق معمول در متن سعی کردم تا جای ممکن از گفتن واژه های غیر خودمونی استفاده نکنم و برای شما عزیزان بهترین مطلب ها رو آماده کنم.

مجله گل گیس و همکار های من توی بخش تحریریه مجله آرزوی خوشبختی برای شما دوستان می کنند و از همینجا هم به دوستانی که مطالب بنده رو با اسم یا بدون اسم من توی جاهای مختلف نت و مجلات دیگه انتشار می دن و حرفی هم از من نمی برن تشکر که نمی تونم بکنم ولی خسته نباشن حالا چه فرقی می کنه که دوستان بدونن نویسنده مطلب کیه این مهمه که این مطالب به دست خانوم ها برسه و ازش استفاده کنن.

با یک انحنای درست و حسابی، مژه ها بلندتر، ضخیم تر و پر تر، و چشمان هم بزرگتر و سرحال تر بنظر می رسه. امروز به عنوان یک آرایشگر حرفه ای، از فرمژه استفاده می کنم! فر کردن مژه ها یکی از آن بخش های آرایش است که هیچ وقت به آن اهمیت زیادی داده نمی شه، اما اگر بصورت صحیح صورت بگیرد، می تونه نتیجه ی چشم گیری در ظاهرتان بوجود بیاره.

اصول اولیه فر کردن مژه ها

دستگیره های فرمژه تون رو همانطور که معمولا نگاه می دارید، در دستانتان بگیرید. اگر می خواهید از فرمژه برای مژه های مشتری تان استفاده کنی، اصول بهداشتی را فراموش نکنین! هر آرایشگری برای فر کردن مژه تکنیک خودش رو داره. شما در اینجا با روشی که من برای فر کردن مژه استفاده می کنم و برای سال ها تست شده است آشنا می شید. ( برای استفاده از فر مژه بهتر است برای این که کار جلوه طبیعی داشته باشه قبل از ریمل اول فر مژه بزنید)

آیا روش درست استفاده از فر مژه را می دانیم؟
آیا روش درست استفاده از فر مژه را می دانیم؟

به آرامی کار رو جلو ببرید

فرمژه را کاملا باز کنین و به سمت مژه ی بالایی بیاورید، بررسی کنین که نوار، دقیقا بالای ریشه ی مژه قرار بگیرد. همچنین ببینید که آیا تمام مژه ها درون فرمژه قرار دارند یا نه. ابزارتان را عمود به زمین بگیرید، به طوری که روی انحنا به بیرون باشه. فرمژه را بدقت بر روی مژه ها ببندید و به آهستگی و با نیرویی نرم و ضربات کوتاه، فشار وارد کنین. حالا فرمژه را بالاتر بیاورید تا انحنای فرمژه با انحنای چین مژه تان هم ردیف بشه. این کار در بین حرفه ای ها یک راز است. با اینکار بجای اینکه مژه هایتان چروکیده بشه، قشنگ فر خواهد شد. به دستگیره های فرمژه، به آرامی و با ضربات کوتاه فشار وارد کنین. حالا برای چند ثانیه بدون اینکه پلک بزنید ابزار را در همانجا نگاه دارید.

راه بی پایان مژه های شما

فرمژه را از ریشه ی مژه ها با فشار و ضرباتی با آهنگ یکسان حرکت بدید تا به نوک مژه ها برسید. حالا فرمژه را از چشمتان دور کنین و انحنای مژه هایتان را بررسی کنین. قبل از شروع آرایش اگر هنوز نیاز بود، دوباره همان مراحل را تکرار کنین؛ بعد به سراغ چشم بعدی بروید. فرمژه رو انتخاب کنید که شکل و اندازه ای ایده آل برای اکثر چشم ها داره و فشاری عالی برای بدست آمدن یک فر بی عیب و نقص ایجاد می کنه. متخصصین آرایشگری همیشه احساس می کنند که به آن اندازه که می خواستن مژه ها فر نشده. خیلی خب، حالا شما با اسرار من برای فر کردن مژه ها آشنا شدید. از فر کردن مژه هایتان نترسید؛ دست به کار شوید و مژه هایی مجلل برای خودتان دست و پا کنین.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.