مجله گل گیس

آیا از ریمل تان درست استفاده می کنید؟

آیا از ریمل تان درست استفاده می کنید؟
loading...

آیا از ریمل تان درست استفاده می کنید؟

آیا می دونیدبرای چی از ریمل استفاده می کنیم ،آیا روش صحیح استفاده از ریمل رو می دونید؟ ریمل ، یه روکش پلیمری هست و باعث پررنگ تر شدن مژه ها تون می شه .

آیا می دونیدبرای چی از ریمل استفاده می کنیم ؟ریمل باعث جذب شدن افراد به نگاه و چشمای شما می شه ریمل یه نوع رنگ پلیمری هم هست که به شما کمک می کنه چشمهای بسیار زیبا و جذابی پیدا کنید وگیرایی چشماتون با استفاده از ریمل خیلی بیشتر می شه .

چرا ریمل این خاصیت رو داره ؟

چون مژه ها تون به خودی خود رنگ مشکی کم رنگی دارن ، و با زدن ریمل مژه هاتون پُرپُشت تر وخوش رنگ تر جلوه می کنه البته تو بعضی از خانوم ها این جوری نیست ، اون ها مژه های پررنگ و پری دارن

آیا از ریمل تان درست استفاده می کنید؟
آیا از ریمل تان درست استفاده می کنید؟

روش صحیح ریمل زدن

به سمت پایین نگاه کنید و تا جای ممکن دقت کنید که مژه هاتون رو از بالا تا پایین با برس ریمل کاملاً پوشش بدین این کار رو تا سه با بیشتر انجام ندین چون بیشتر انجام دادنش باعث می شه مژه هاتون توی هم رفته وکوتاه به نظر برسن ولی وقتی دو سه بار از ریمل استفاده می کنید و آروم اونا رو با برس به سمت پایین ریمل می زنید باعث می شید که مژه ها بلند تر و زیبا تر کنار هم قرار بگیرن.

مرحله بعدی اینه که این بار با چشمهای باز ریمل رو به سمت بالا بکشید ولی باید در جهت بالا و خارج چشم هاتون این کار رو بکنید چون چشمها تون رو درشت و جذاب نشون می ده حالا تحمل کنید که ریمل شما خشک بشه و اگه باز هم دیدید که جایی هست که جا مونده باشه اونجا رو هم به روش گفته شده ریمل بکشید. برای اینکه چشمای خیلی زیبایی داشته باشید توصیه می کنم که قسمت بیرونی مژه هاتون رو با ریمل بیشتری برس کنید و یا از ریمل های حجم دهنده برای این قسمت از مژه ها استفاده کنید .

آیا از ریمل تان درست استفاده می کنید؟
آیا از ریمل تان درست استفاده می کنید؟

بهترین استفاده از ریمل های رنگی اینه که مژه هاتون رو یک بار با ریمل مشکی برس کنید مثل روشی که گفته شد و بعد از یه ریمل رنگی مثل رنگهای آبی کبود یا رنگ های دلخواه تون روی همون ریمل مشکی یه بار دیگه با روش گفته شده ریمل بکشید و این کار باعث می شه توی بازی های نوری رنگ مژه هاتون والبته رنگ چشمهاتون هم مشکی به نظر بیاد و هم رنگهایی که بصورت ترکیبی با مشکی در مرحله دوم روی مژه هاتون کشیدید و این کار خیلی برای بیننده جلب توجه می کنه.

در نهایت اگر می خواید ریمل تون باعث بشه که مژه هاتون خیلی بلند بشن و در ضمن حالت طبیعی خود شون راو هم حفظ کنن ، من به شما پیشنهاد می کنم که قبل از استفاده از ریمل ، از فر مژه استفاده کنین و بعد ریمل خود تون رو بکشید . برس ریمل رو چند بار پشت سر هم نکشید ، معمولاً مدتی که می شه از یه ریمل استفاده کرد چهار ماه هست البته بعد از باز کردن درش و بعد از اون ریمل خشک می شه و باید اون رو دور بندازید.

اجازه ندید که دیگران از ریمل تون استفاده کنن چون میکروب و ویروس چشم اونا وارد ریمل شما می شه ، ریمل هم مثل وسایل دیگه شخصی هست وباید بهداشت ریمل رو جدی بگیرید.

چه نوع ریملی، چه نوع چشمی

ریمل های حجم دهنده ، ریمل های بلند کننده مژه ها ، ریمل هایی که توشون مژه خورده دارن کدوم شون برای شما بهتر هستن ؟

کمک من به شما برای انتخاب ریمل

آیا از ریمل تان درست استفاده می کنید؟
آیا از ریمل تان درست استفاده می کنید؟

خانوم هایی که مژه های کوتاهی دارن بهتره از ریمل های بلند کننده مژه استفاده کنن. و خانوم هایی که مژه های ضعیفی دارن بهتره از ریمل های مژه خورده دار استفاده کنن و خانوم هایی که مژه های کم رنگی دارن بهتره از ریمل های حجم دهنده استفاده کنن.
برای اینکه ریملی که استفاده می کنین تا چند ساعت در روز موندگاری داشته باشه وموندگارتر از قبل بشه بهتره از ریمل های ضد آب استفاده کنید. این ریمل ها بخصوص تو تابستون خیلی خوب هستن چون تو تابستون به علت گرمی هوا آدم عرق می کنه و همزمان عرق کردن صورت هما نا وسرازیز شدن ریمل همان که چشما تون مثل کسایی می شه که کلی گریه کردن تو تابستون از ریمل های ضد آب استفاده کنین
خانوم هایی که به ریمل ها و مواد تشکیل دهنده اونا حساسیت دارن و با پزشک شون مشورت کردن می تونن از ریمل های ضد حساسیت استفاده کنن البته همه انواع ضد حساسیت ها هم برای همه جواب نمی ده وباید حتما شما به عنوان امتحان کردن هر برندی که ریمل ضد حساسیت داره یک بار به صورت محدود اون ریمل رو استفاده کنید و بهد اگر براتون مشکل حساسیت پیش نیومد اونوقت از اون ریمل بصورت کامل استفاده کنید یادتون باشه حساسیت به یه ماده آرایشی ممکنه مربوط به یک محصول خاص نباشه وفردی که به یک لوازم آرایشی از یک برند خاصی حساسیت داره ممکنه به یکی دیگه از لوازم آرایشی توی برند دیگه ای هم حساسیت نشون بده اگر اصرار به استفاده از ریمل ها رو دارید و به اونا هم حساس هستید مدل های ضد حساسیت دو سر شون رو بخرید که ماده ضد حساسیت توش داره

و اما مشکل همیشگی و بزرگ چه رنگی

این که شما چه رنگی رو انتخاب می کنید به خودتون بستگی داره، به رنگ چشمها تون یا مد روز ویا همون انتخاب همیشه گی یعنی مشکی اما این یه انتخاب مهم توی آرایش تون هم هست اگه می خواید تغییری توی آرایش صورت تون بدید که خیلی مشخص باشه و بقیه اطرافیاتون هم اونو به راحتی بفهماً رنگ ریمل همیشه گی تون رو عوض کنید تا اونا هم با این تغییر کوچیک غافل گیر بشن.
از همه رنگ ها استفاده کنید
هر کسی با هر نوع رنگ چشمی که داره می تونه از ریمل همون رنگ استفاده کنه ویا رنگ های نزدیک به اون رنگ چشم رو هم بزنه البته همه می تونن با هر رنگ چشمی که دارن از ریمل مشکی استفاده کنن چون مشکی همیشه جواب می ده

آیا از ریمل تان درست استفاده می کنید؟
آیا از ریمل تان درست استفاده می کنید؟

من چکار کنم که می خوام از ریمل های رنگی استفاده کنم؟

اگه چشمای سبز دارید بهتره از ریملی استفاده کنید که به رنگ چشماتون هست یعنی سبز و یا رنگ بنفش. چشمای آبی و یا خاکستری بهتره از ریمل های هم رنگ چشماشون یعنی قهوه ای ، و آبی و یا آبی های پر رنگ مثل آبی نفتی و یا بنفش استفاده کنن. و خانوم هایی که چشمای قهوه ای و یا مشکی دارن بهتره از ریمل های سبز ،آبی و یا قهوه ای استفاده کنن. یادتون باشه که رنگ مشکی رو با هنوع چشمی می شه ست کرد و رنگ آرایش شما هم می تونه روی رنگ ریمل تون هم تاثیر بزاره.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.