تکنیک های آرایشی مخصوص عروس خانوم ها
تکنیک های آرایشی مخصوص عروس خانوم ها

تکنیک های آرایشی مخصوص عروس خانوم ها

اگر در آستانه جشن عروسی قرار دارید و یا تازه عروس هستید و تمایل دارید درباره شیوه های زیبایی بیشتر بدانید در این بخش چند تکنیک خوب میکاپ را یاد بگیرید. این تکنیکها از آموزشهای بهترین آرایشگران هستن.

تکنیک های آرایشی خاص، مخصوص عروس های خاص

پنکیک آرایش رو نجات میده

پنکیک چون خشک است می تونه به پایداری آرایش شما کمک کنه، مثلا اگر زیر سایه چشم پنکیک بزنید سایه تکان نمی خورد و همان طرح اولیه خود را حفظ می کنه، البته پودرهایی هم با نام پودرهای فیکس در بازار وجود داره که مسلما بیشتر از پنکیک می تونه آرایش شما را پایدار کنه، مثلا اگر به هر دلیل ابروی تان خالی شده است، ناگزیر آن را کشیده اید، می تونید روی آن پودر فیکس بزنید تا ماندگارتر می شه و مدام مجبور به تجدیدش نباشید.

تکنیک های آرایشی مخصوص عروس خانوم ها
تکنیک های آرایشی مخصوص عروس خانوم ها

به ضخامت مژه ها تون اضافه کنید

عروس خانم ها اگر مژه های نازکی دارید می تونید پیش از ریمل زدن با تکه پنیه که در پودر فرو برده و اضافی آن را تکان داده اید به آرامی مژه ها را پودر بزنید، در این هنگام چشم ها را ببندید تا پودر داخل چشم هایتان نرود، بعد ریمل بزنید. اگر به نتیجه دلخواه نرسیدید دوباره پودر بزنید و بعد ریمل به کار ببرید. دو یا سه باز ریمل را به مژه های بالا به صورت افقی بمالید. به سرعت برای بار دوم و سوم هم این کار را تکرار کنین چون ریمل سریع خشک می شه مخصوصا ریمل ضد آب، اگر روی مژه خشک شده و ریمل بمالید ریمل تکه تکه به نظر می رسه.

سالن های زیبایی

فر مژه محبوب کدومه

همیشه بلافاصله بعد از این که از حمام بیرون آمدید از فرمژه استفاده کنین چون وقتی مژه ها با آب گرم خیس شده باشند، راحت تر و زیباتر بر می گردند و نمی شکنن. یادتان باشه اگر به صورت ناشیانه از فرمژه استفاده بشه، می تونه سبب شکسته شدن و ریزش مژه ها بشه. همچنین سعی کنین تا حدامکان از فرمژه های آهنی استفاده نکنین بلکه انواع پلاستیکی آن را خریداری کنین. البته ما توصیه می کنیم، به جای استفاده از فرمژه از انگشت تان کمک بگیرید یعنی ابتدا دستتان را بشویید بعد به طور دقیق بعد از آنکه ریمل زندید، انگشت تان را روی ریشه مژه ها از پایین قرار داده و به سمت بالا فشار بدید تا زمانی که ریمل خشک بشه.

همچنین ببینید

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

اکثر خانم ها آرزوی داشتن موهای ضخیم، بلند و پر پشت دارند. اکثر افراد از …

دیدگاهتان را بنویسید