مجله گل گیس

اصلاح انحراف آرواره با آرایش

اصلاح انحراف آرواره با آرایش
loading...

همانطور که می دانید چهره افراد با یکدیگر تفاوت دارد این به این معناست که حالت های مختلفی از چهره وجود دارد. یکی از عوامل مهمی که می تواند حالت چهره را مشخص کند و تغییر دهد فرم استخوان آرواره و فک است. در مورد حالت های مختلف چهره در مطالب قبلی مجله گل گیس صحبت کرده ایم. اما نقش آرواره و فک در زیبایی را می توانید با یک آرایش صورت غیر حرفه ای بیشتر درک کنید. ما قصد داریم در این مطلب به افرادی که دچار انحراف و یا عدم فرم مشخص در فک و استخوان آرواره هستند یک راهنما جالب با عنوان اصلاح انحراف آرواره با آرایش را هدیه دهیم. در این مطلب به صورت گام به گام می آموزید که چطور بدون عمل جراحی، انحراف آرواره را تنها با آرایش اصلاح کنید.

انحراف فک و صورت زمانی که شما از مدل لباس های یقه باز استفاده می کنید بیشتر نمایان می شود پس توصیه می شود زمانی که لباستان یقه باز است حتما از این راهنما استفاده کرده تا اصلاح انحراف آرواره با آرایش را تجربه کنید.

مراحل اصلاح انحراف آرواره با آرایش

برای اصلاح انحراف آرواره با آرایش ابتدا باید کل صورت را با کرم پودر روشن با استفاده از اسفنج و یا قلم بپوشانید. سپس از همان کرم پورد در قسمت زیر گردن ( دقیقا زیر استخوان آرواره ) مانند تصویر استفاده کنید. فاصله بین بالای استخوان و پایین آن، یعنی دقیقا روی استخوان آرواره، را با کرم پورد تیره تر و با استفاده از قلمو به صورت یک خط به موازات استخوان بپوشانید. این کار باعث می شود قسمت های دارای انحراف از استخوان فک تیره شده و کمتر به چشم بیاید. برای درک بهتر مراحل به تصویر زیر دقت کنید.

اصلاح انحراف آرواره با آرایش
اصلاح انحراف آرواره با آرایش
loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.