مجله گل گیس

با روغن نارگیل آشنا شوید ( قسمت دوم )

با روغن نارگیل آشنا شوید ( قسمت دوم )

در قسمت قبلی این مطلب با عنوان با روغن نارگیل آشنا شوید ( قسمت اول ) با برخی از خواص معجزه گر این گیاه آشنا شدید در این قسمت می خواهیم روش های استفاده از این روغن را به شما بیاموزیم.

با روغن نارگیل آشنا شوید ( قسمت دوم )
با روغن نارگیل آشنا شوید ( قسمت دوم )

روش های استفاده از روغن نارگیل

به طور کلی متخصصان زیبایی با توجه به خواصی که در این گیاه یافت شده است استفاده از آن را به طور مداوم و به روش های مختلف توصیه کرده اند اما ما در این پست برترین روش های استفاده از این داروی گیاهی را بر شمرده ایم.

شما می توانید از روغن نارگیل به روش های مختلفی استفاده کنید. نخست به عنوان پاک کننده گریم و آرایش تان، دوم به عنوان مرطوب کننده پوست و حتی می توانید برای درخشش، حفاظت و جلو گیری از  شکستگی و آسیب بیشتر از روغن نارگیل استفاده کنید.

برای صاف  کردن مو هایتان روغن نارگیل جامد را مستقیما از ظرف بر روی رشته های موی خود ریخته و ماساژ دهید تا به پوست سرتان برسد سپس برای ۵ تا۱۰ دقیقه تحمل کنید و بعد به طور معمول با شامپو موهایتان را شستشو و آبکشی نمایید.

این روش های ساده و استفاده مدام از آنها زیبایی خیره کننده ای به پوست و موی شما خواهد بخشید.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.