مجله گل گیس

تغییر رنگ چشم با مواد غذایی در ۶۰ روز

تغییر رنگ چشم با مواد غذایی
loading...

اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که دوست دارید چشمانتان کمی روشن تر شود و واقعا از خطرات استفاده از لنز ها می ترسید، امروز برایتان لیستی از مواد غذایی را در نظر گرفتیم که در عرض حدود ۶۰ روز چشمان شما روشن تر می شود.

فهرستی از مواد غذایی روشن کننده رنگ چشم

۱- زنجبیل

تحقیقاتِ گسترده ای که درمورد زنجبیل شده است نشان می دهد این گیاه مشکلاتِ قاعدگی دردناک ،نشانه های آسم و همچنین آسیب های کبدیِ را که ناشی از عوارض مصرف دارو ها و قرص هاست را کم می کند. در کنار تمام این خوبی ها، رنگ چشم های شما را به تدریج روشن می کند.

۲- گوشت

گوشت منبعی است سرشار از مواد معدنی از جمله : زینک و منیزیم که برای روشن کردن رنگ عنبیه ی چشم بسیار مفید است.

۳- آجیل

اگر شما مشتاق به تغییر رنگ چشم هایتان هستید،آجیل اولین منبع مغذی ای هست که باید در برنامه غذایی خود بگذارید.

۴-پیاز

استفاده مرتب از پیاز در برنامه ی غذاییتان ،بتدریج تغییراتی در رنگ چشم هایتان و همچنین رنگ پوست تان می دهد.

۵- روغن زیتون

شگفتی های روغن زیتون بی شمارو برای هر دردی دواست.روغن زیتون دارای عناصر فوق العاده ایست که باعث می شود رنگ زیبا و ملایمی به عنبیه ی چشمتان بدهد

تغییر رنگ چشم با مواد غذایی
تغییر رنگ چشم با مواد غذایی

۶- چای بابونه

این چای بی نظیر هورمون های استرس را در جریان خون تان کم می کند و به چشم هایتان یک رنگ گرم تر می دهد.

۷- ماهی

در گوشت ماهی کلسیم ،آهن ، منیزیم و فسفر زیادی وجود دارد که در رنگ چشم شما تغییر ایجاد می کند.این تغییر می تواند دائمی باشد،اگر ماهی را در رژیم غذایی خود بگنجانید.

۸- اسفناج

این گیاه مقوی و خارق العاده،جوانی را به چشم های شما باز میگرداند.مقدار زیاد آهن موجود در اسفناج ،چشم هایتان را درخشان تر می کند.

۹- عسل

استفاده ی زیاد از عسل در رژیم غذاییتان می تواند تا حد زیادی رنگ چشم هایتان را عوض کند ، به شرطی که عسلِ طبیعی باشد.استفاده ی مداوم از این ترکیب جادویی ،رنگ طبیعی چشم شما را روشن تر می کند.

۱۰- چای گیاهِ انگور خرس

این چای آرامش بخش بلافاصله چشم های شما را تسکین می دهد و آنها را درخشنده تر می کنند

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.