مجله گل گیس

تغییرات خاصی که لازم است در آرایشتان استفاده کنید

تغییرات خاصی که لازم است در آرایشتان استفاده کنید
loading...

تغییر در همه موارد آرایشی می تونه جذاب باشه و احساس زنده بودن بهتون بده ممکن است خیلی وقتها با تغییر رنگ و مدل آرایش صورتتان باز هم تغییر چندانی احساس نکنین و دلتان می خواهد که کمی تغییر در چهره ی خود ببینید و از این چهره ی تکراری خسته شده باشید. ممکن است این روش ها به نظر شما خیلی ساده باشند ولی زمانی که شما از این روش ها استفاده کنین مطمئنا نتیجه را مشاهده خواهید کرد.

در آرایشتان از تضاد استفاده کنید

انتخاب یک رنگ متضاد از رنگ چشم ها برای سایه ی چشم ، مثلا سایه ی بنفش برای چشم های سبز ، سایه ی قهوه ای برای چشم های آبی و سایه ی آبی برای چشم های قهوه ای. این انتخاب متضاد رنگ سایه باعث تغییر چشم گیری در چهره ی شما خواهد شد.

حجم گونه ها تون رو زیاد کنید

حجم دادن به گونه ها به کمک رژ گونه های حجم دهنده یا کرم ها می تونه باعث تغییر چشم گیری در چهره ی شما می شه.

تغییرات خاصی که لازم است در آرایشتان استفاده کنید
تغییرات خاصی که لازم است در آرایشتان استفاده کنید

پودر ابرو استفاده کنید و مداد رو کنار بزارید

استفاده از پودر ابرو بجای استفاده از مداد ابرو باعث تغییر چشم گیری در سبک آرایش ابروهای شما خواهد شد.

مدل ریمل و رنگ اون رو عوض کنید

تغییر ریمل، مثلا اگر شما همیشه از ریمل های حجم دهنده ی مژه استفاده می کنین این بار آن را تغییر بدید و از ریمل های بلند کننده ی مژه استفاده کنین و تغیییر حالت چشم هایتان را مشاهده کنین.

آموزش آرایش صورت

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.