مجله گل گیس

زیبا سازی بینی با آرایش و روش های غیر جراحی

زیبا سازی بینی با آرایش و روش های غیر جراحی
loading...

گاهی اوقات برای زیباتر کردن بینی لازم به عمل های جراحی نیست، البته این تنها در مواردی است که ذکر می شود. با این روش ها شما به راحتی می توانید تغییر اساسی در ظاهر و صورت خود به وجود بیاورید.

برای کم کردن ضخامت پوست بینی چه می توان کرد؟

برای این منظور و همچنین کاهش ترشح چربی می توان از داروهای خوراکی یا موضعی استفاده کرد. اسیدهای میوه و پیلینگ ها و هم چنین لیرزهای لایه بردار در کاهش ترشحات چربی و ضخامت بینی موثرند.لک ها چطور؟برای برداشتن خال ها معمولا از روش های جراحی، رادیو فرکوئنسی و لیزرها و برای رفع لک می توان از پیلینگ های شیمیایی یا لیزرهای متفاوت استفاده کرد. برای لک های بارداری تا جای ممکن باید از به کارگیری لیزرهای لایه بردار خودداری کرد زیرا لک را تشدید می کنند و نمای زشت و مقاوم به درمانی را ایجاد می کنند.

آیا با روش های غیرجراحی نمی توان اندازه بینی را به دلخواه تغییر داد؟

یکی از روش های جدید برای کسانی که یا کاندید خوبی برای جراحی بینی نیستند یادنبال جراحی دچار مشکلات ظاهری می شوند، استفاده از فیلرهاست. مثلا در برخی افراد بعد از جراحی فرورفتگی هایی در بینی ایجاد می شود یا در کل فرد بینی خوبی دارد اما در ریشه بینی دچار فرورفتگی هایی است که با پرشدن آن نمای بینی زیبا می شود. در ایده آل ترین حالت بهترین فیلر چربی خود فرد است اما می توان از فیلرهای استاندارد مثل اسید هیالورونیک اسید هم در ناحیه فرورفته استفاده کرد. در این بین ماهر بودن فرد تزریق کننده بسیار مهم است زیرا وارد شدن فیلر به شریان می تواند اختلالات و مشکلات متعددی ایجاد کند. مثلا گاهی خود بینی و پوست و حتی پوست پیشانی تا سر هم دچار نکروز و زخم های جوشگاه گذارنده ای می شود که گاهی اصلاح آنها غیرممکن است

زیبا سازی بینی با آرایش و روش های غیر جراحی
زیبا سازی بینی با آرایش و روش های غیر جراحی

آرایش و زیباسازی بینی

اگر بینی بزرگی دارید؟

کرم پودری روشن تر از رنگ پوست خود روی تیغه بینی بمالید و اطراف بینی را با کرم پودری تیره تر پوشش دهید. کرم پودرها را درهم محول کنید تا حالت مصنوعی پیدا نکند و در نهایت از پودر استفاده کنید تا بینی برق نزند.

اگر بینی کشیده ای دارید:

برای نوک بینی از کرم پودری تیره تر از رنگ پوستتان استفاده کنید.

اگر بینی عقابی دارید:

روی ناحیه برجسته بینی از کرم پودری تیره تر از پوستتان استفاده کنید.

زیبا سازی بینی با آرایش و روش های غیر جراحی
زیبا سازی بینی با آرایش و روش های غیر جراحی

اگر بینی پهن دارید:

۲ طرف سوراخ های بینی از کرم پودر تیره تر از پوست و از کرم پودری روشن تر برای روی بینی از نوک بینی تا خط ابرو استفاده کنید.

فراموش نکنید آرایش سایر اجزای صورت مثل چشم ها باعث می شود توجه از روی بینی برداشته شود.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.