مجله گل گیس

مدل زیبای بافت مو مناسب تابستان

مدل زیبای بافت مو مناسب تابستان
loading...

بافت مو یک شیوه فرانسوی قدیمی است که به دلیل جمع شدن موها بسیار مناسب فصل تابستان است. در این مطلب شما یکی از مدل های زیبای بافت مو مناسب تابستان را فرا می گیرید. این مدل بافت مو مناسب مو های بلند است اما در صورتی که موهای شما کوتاه بود می توانید از موهای مصنوعی و شاخه ای ( اکستنشن) استفاده کنید.

ابتدا مو ها را شسته و کامل خشک کنید. سپس قسمت جلوی سر را به سه قسمت تقسیم کنید قسمت های کنار گوش ضخیم تر و قسمت فرق سر نازک تر انتخاب شود.

در گام بعدی قسمت ها جدا شده کنار گوش را به روش ساده ببافید و برای استحکام بیشتر پس از بافتن از اسپری و یا پودرهای حالت دهنده استفاده کنید.

به آرامی چند رشته از موها را از بافت بیرون کشیده به طوری که به حالت شل درآیند.

قسمت میانی موها را اتو کشیده و با اسپری حالت دهید سپس  کل مو ها را با حالت دم اسبی جمع کنید. دقت داشته باشید که موها بافته شده باید دقیقا کنار سر و مشخص باشند.

مدل زیبای بافت مو مناسب تابستان
مدل زیبای بافت مو مناسب تابستان
loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.