مجله گل گیس

پرطرف دار ترین رژلب ها

پرطرف دار ترین رژلب ها

همانطور که خودتان احساس می کنین در فصل بهار انرژی خاصی به انسان ها بخشیده می شه و به جرءات میتوان گفت همه ی انسان ها پر انرژی تر از قبل می باشند ، در این فصل زیبا باید از رنگ هایی در آرایش خود استفاده کنین که این رنگ ها هم به شما انرژی دهند واز جمله ی این لوازم آرایش انرژی دهنده ، می توان به رنگ های انرژی دهنده ی رژ لب ها اشاره نمود.

باما همراه باشید تا سه رنگ خیلی پر طرف دار و انرژی دهنده ی رژلب را که مخصوص فصل بهار می باشند به شما معرفی کنیم:

رژ لب
رژ لب قرمز

رنگ مرجانی

رنگ مرجانی ، یک رنگی ما بین صورتی و نارنجی می باشه که از رنگ های خیلی پر طرف دار فصل بهار می باشه و رنگی منحصر به فرد می باشه ، این رنگ را در فصل بهار می تونید استفاده کنین و همراه آن لباس های گل دار هم بپوشید .

رنگ صورتی جیغ

این رنگ یکی از رنگ های صورتی می باشه که بین صورتی و سرخابی می باشه و جزو رنگ های پر طرف دار بهار می باشه و باعث انرژی بخشیدن به شما می شه و چهره ی شما را خیلی شاداب می کنه.

پرطرف دار ترین رژلب ها
پرطرف دار ترین رژلب ها

رنگ نارنجی پرتقال

این رنگ هم یکی دیگه از رنگ های پر طرف دار بهار می باشه که رنگی خیلی جسورانه می باشه و اگر همزمان با استفاده ی آن از سایه ی پرتقالی هم استفاده کنین و لباس سفید بپوشید منحصر به فرد خواهید شد.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.