مجله گل گیس

نکته های کاربردی برای انتخاب ریمل

نکته های برای انتخاب ریمل

سلام طراوت هستم و امروز می خوام یک مطلب در مورد خانوم هایی بنویسم که با این عنوان شروع می شه نکته های کاربردی برای انتخاب ریمل

طبق معمول در متن سعی کردم تا جای ممکن از گفتن واژه های غیر خودمونی استفاده نکنم و برای شما عزیزان بهترین مطلب ها رو آماده کنم مجله گل گیس و همکار های من توی بخش تحریریه مجله آرزوی خوشبختی برای شما دوستان می کنند و از همینجا هم به دوستانی که مطالب بنده رو با اسم یا بدون اسم من توی جاهای مختلف نت و مجلات دیگه انتشار می دن و حرفی هم از من نمی برن تشکر که نمی تونم بکنم ولی خسته نباشن حالا چه فرقی می کنه که دوستان بدونن نویسنده مطلب کیه این مهمه که این مطالب به دست خانوم ها برسه و ازش استفاده کنن.

ریمل ها را تست نکنید

بهتر است ریمل را در فروشگاه امتحان نکنین زیرا عده زیادی از ریمل تستر استفاده کرده اند و آن ریمل دیگه بهداشتی نیست. اما می تونید در آن را باز کنین و سر فرچه و رنگ و سیال درون آن را ببینید.

ریمل های رنگ های دیگه رو هم امتحان کنید

در ایران معمولا اکثر فروشگاه ها ریمل های مشکی را عرضه می کنن زیرا اکثر ایرانیان چشم و ابرومشکی هستن اما اگر مو و چشمان روشنی دارید، می تونید از ریمل قهوه ای هم استفاده کنین.

نکته های برای انتخاب ریمل
نکته های برای انتخاب ریمل

ریمل ضد آب بخرم یا معمولی؟

ریمل معمولی می خواهید یا ضدآب؟ ریمل های ضدآب، مناسب شناگر هاست و افرادی که به دلیل حساس بودن چشم ها اشک می ریزند و همین طور کسانی که لنز چشمی دارند. خانم هایی که زیاد عرق می کنن هم بهتر است ریمل ضدآب بزنند اما اگر، بهتر است همان انواع معمولی را انتخاب کنین زیرا پاک کردن ریمل ضدآب سخت است و ممکن است مژه ها با آن کنده بشن.

شکل برس ریمل باید چگونه باشه

برس ریمل بهتر است انحنادار باشه تا حین استفاده مژه های بیشتری را تحت پوشش قرار دهد و تکان دادن آن هم راحت تر باشه. برس های صاف مژه ها را مانند شانه مرتب می کنن و برای پوشاندن مژه های گوشه ای بهترند.

محل خرید ریمل

هرگز ریملی را که برای مدتی طولانی در فروشگاه مانده، نخرید. گاهی اوقات بعد از باز کردن ریمل جدید در خانه می بینید که سیال ریمل خشک شده و به درد نخور است. برای جلو گیری از این مشکل از فروشگاه های پرفروش خرید کنین که اجناسشان در فواصل کوتاهی به فروش می رود.

حساسیت به ریمل

اگر بعد از استفاده از ریمل جدید چشم هایتان دچار التهاب شدن، بلافاصله استفاده از ریمل را قطع و به پزشک مراجعه کنین. البته با استفاده نکردن از محصولات بی کیفیت و قاچاق این مورد برای شما به ندرت پیش میاد.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.