مجله گل گیس

چند راه ساده برای آزمایش سلامت مو قبل از رنگ کردن

loading...

میلیون ها زن در سراسر دنیا به صورت مدام موهای خود را رنگ می کنند. این در حالی است که متخصصان پوست مو بر این تاکید دارند که سلامت مو بسیار با اهمیت تر از زیبایی آن است. بنابراین قبل از ترکیب رنگ مو و یا اقدام به رنگ کردن در سالن های زیبایی ، تعیین کنید که آیا موهایتان مقاومت لازم و سلامت مورد نیاز در مقابل رنگ مو را دارد یا خیر؟

الیزابت مایول یک متخصص تمام عیار  به ما کمک می کند تا با چند راه ساده که برای همه قابل اجرا است به آزمایش سلامت مو قبل از رنگ کردن بپردازیم. در این آزمایش ساده ابتدا باید دسته از موها را در میان دست گرفته و قطره ای آب بر روی آن بپاشید و مدت زمان جذب آب توسط مو را اندازه گیری کنید اگر این آب در کمتر از ۱۰ ثانیه جذب مو شد نشان از آسیب شدید به مو است و نباید موها را رنگ کنید.

چند راه ساده برای آزمایش سلامت مو قبل از رنگ کردن
چند راه ساده برای آزمایش سلامت مو قبل از رنگ کردن

اگر با این راه حل قانع نشدید می توانید این آزمایش ها را نیز انجام دهید. زمانی که موها خیس است آنها را بکشید در صورت کش آمدن بیش از حد، موها آسیب دیده هستند. آزمایش دیگر نیز به این ترتیب است که اگر موها را می بافید و در زمان باز کردن بیش از حد به یکدیگر چسبیده و خاصیت چسبندگی دارند نشان از آسیب مو است.

این روش ها راه هایی است که با آن می توانید سلامت مو ها را بدون ریسک آزمایش کنید اما در صورتی که جواب لازم و قانع کننده ای از این آزمایش ها نگرفتید می توانید با یک متخصص رنگ مو در این باره مشورت کنید.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.