مجله گل گیس

یک راهنمای کامل برای آرایش چشم

یک راهنمای کامل برای آرایش چشم

آرایش چشم یک حیطه تخصصی است اما در صورتی که بتوانید نکات مهم را در این زمینه رعایت کنید بسیار ساده است. این مطلب یک راهنمای کامل برای آرایش چشم به صورت کاملا حرفه ای و در واقع یک آموزش آرایش است. در این مطلب می توانید با بخش های مختلف چشم آشنا شوید و آرایش های مختلف با تاکید بر این بخش ها را فرا گیرید.

یک راهنمای کامل برای آرایش چشم
یک راهنمای کامل برای آرایش چشم

استخوان برجسته ابرو

اگر می خواهید پشت پلک را بزرگتر نشان دهید می توانید با تاکید بر این بخش و زدن سایه های روشن این کار را انجام دهید.

نقطه ی چین

بین استخوان برجسته ابرو و پلک را نقطه ی چین چشم می گویند، استفاده از یک سایه تیره تر از سایه چشم در اینجا، درست در امتداد کاسه چشم، بعد چشم را افزایش می دهد.

لبه چشم

این قسمت بخشی از چشم است که سایه اصلی بر آن مالیده می شود. این بخش قسمتی است که می توانید خلاقیت زیادی در آن ایجاد کنید.

خط رویش مژه

این خط همان قسمتی است که مژه از آنجا می روید. این قسمت که معروف است به خط چشم می تواند با ابزار مختلفی نظیر خط چشم یا مداد چشم آرایش شود.

V بیرونی

گوشه بیرونی چشم که در آن خط چشم و یا سایه عمیق تر از سایه چشم معمولا به شکل “V” کشیده می شود، هر چند شما می توانید آرایش خود را به شکل “C” برای داشتن یک آرایش ملایم تر نیز انجام دهید.

یک راهنمای کامل برای آرایش چشم
یک راهنمای کامل برای آرایش چشم

خط برخورد آب چشم

لبه داخلی چشم را محل برخورد آب چشم با پلک می نامند. خط آب می تواند میزبان خط چشم تیره برای داشتن آرایش دودی و یا خط چشم های روشن مانند نقره ای، سفید، کرم، آبی و سبز برای درشت کردن چشم باشد.

یک راهنمای کامل برای آرایش چشم
یک راهنمای کامل برای آرایش چشم

مژه های پایین

دقیقا پس از خط برخورد آب چشم و محل رویش مژه های پایین مخصوص این قسمت است و می تواند با سایه های همرنگ با سایه چشم آراسته شود.

مجرای اشک

قسمت داخلی چشم و محل اتصال چشم به بینی را مجرای اشک گویند. شما می تواند برای داشتن یک نگاه معصومانه در این قسمت از سایه روشن استفاده کنید.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.