مجله گل گیس

۵ کلید جالب برای چاقی صورت

۵ کلید جالب برای چاقی صورت
loading...

صورت زیبا و پوست خوب، بسیار در زیبا دیده شدن نقش دارد اما متاسفانه این زندگی شهری و سبک تغذیه حسابی تا آن جا که قدرت داشته اثرات مخرب خود را بر روی زیبایی و چهره باقی گذاشته. جهان سومی بودن سمی است که این دوران گریبان بسیاری از افراد را چه از لحاظط مادی و اقتصادی بلکه تا سلامت و تندرسی گرفته است. آن قدر که شاید بسیاری از افراد هم چون ما به دلیل مشغله ی زیاد کمتر فرصت و فراغ پیدا کنند تا با پناه بردن به دامان طبیعت و استفاده از منابع بی دریغ آن این فرصت های از دست رفته را جبران کنند. از این رو با توسل به لوازم آرایشی و بهداشتی و گاها به ندرت نسخه های پزشکی خانگی کمی از وقتشان را صرف رسیدگی و توجه به اموری همچون پوست و مو کنند. لاغری چهره از مسائلی است که بسیاری ازمردم با آن مواجه هستند. مخصوصا اشخاصی که دررژیم هستند، وقتی برنامه غذایی خود را عوض می کنند، اول از هرجا صورت آنها لاغر و کوچک می شود و این لاغر شدن سبب افتادگی و چروک پوست می شود که به نوبه خود ضربه نهایی تخریب پوست و زیبایی مخصوصا در خانم ها محسوب می شود.

امروز با مطلبی که شامل ۵ کلید جالب برای چاقی صورت و جلوگیری از پیری پوست است با نسخه های خیلی ساده اما معجزه گر در خدمتتان هستیم.

قدم به قدم با ۵ کلید جالب برای چاقی صورت

معجون شگفت‌آور خیار و گلاب

این میوه را به صورت رنده شده و به مدت ۲۰ دقیقه روی پوست خود بگذارید. علاوه بر این می‌توانید از گلاب مرغوب نیز برای این‌ کار استفاده کنید. تنها کافی است که گلاب را روی پوست صورت کمپرس کنید. این کار را ۲۰ دقیقه و هفته‌ای سه بار انجام دهید.

 آب میان‌بافتی را زیاد کنید

برخی از ما به خیال آنکه روزانه ۳ تا ۴ فنجان چای می‌نوشیم تصور می‌کنیم که آب مورد نیاز بدن‌مان را نیز دریافت کرده ایم درحالی که هیچ یک از مایعات و نوشیدنی‌ها نمی‌تواند جای آب را بگیرد و اثر معجزه‌گری که آب روی پوست و چاقی صورت دارد را جبران کند.

فیبردرمانی را فراموش نکنید

با خوردن میوه‌ها و سبزیجات هم می‌توانید به بدن‌تان آب برسانید هویج از جمله سبزیجات کم‌کالری و آبرسان است که می‌توانید در طول روز آن را در میان‌ وعده‌های غذایی‌تان مصرف کنید. هر گاه احساس کردید نیاز به مصرف میان‌وعده، تنقلات یا خوراکی دارید، هویج بخورید. این روند را تا یک هفته ادامه دهید.

۵ کلید جالب برای چاقی صورت
۵ کلید جالب برای چاقی صورت

این تکنیک را ۱۵ بار تکرار کنید

اگر تمایلی به استفاده از تکنیک‌های تغذیه برای پر شدن و چاق به نظر رسیدن صورت ندارید، بهترین روش برای شما استفاده از تکنیک‌های ورزشی سودمند برای چاق شدن صورت است. برای این‌ کار هر روز کمتر از ۲۰ دقیقه را به این کار اختصاص دهید و در ۲ نوبت این تکنیک را اجرا کنید. روی صندلی بنشینید و روی عضلات صورت تمرکز کنید. سپس لب‌ها را تا جایی که می‌توانید جمع کنید و آن را به مدت ۵ ثانیه در همین حالت نگه ‌دارید سپس بدون آنکه لب‌های‌تان از هم باز شود و دندان‌های‌تان دیده شود لبخند بزنید و سعی کنید خط لبخند را بلند و بلندتر کنید. لب‌ها را به مدت ۵ ثانیه در این وضع نگه دارید و این تمرین را ۱۵ بار تکرار کنید. بعد از اجرای پانزدهمین حرکت خواهید دید که عضلات صورت‌تان احساس خستگی می‌کنند. خستگی عضلات صورت بهترین نشانه برای بهبود خونرسانی و جریان‌گردش خون به سلول‌های صورت است.

هر شب این سالاد را بخورید

گنجاندن سالاد کاهو و جوانه گندم در وعده‌های غذایی به ویژه وعده شام تاثیر زیادی بر افزایش نشاط و شادابی صورت و پر شدن و چاق به نظر رسیدن آن دارد.. علاوه بر تهیه سالاد جوانه گندم می‌توانید پودر تهیه شده از جوانه گندم را با ماست ترکیب کنید و بعد از خوردن یک وعده غذایی ۲ قاشق از آن را بخورید.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.