مجله گل گیس

۴ راه حل برای سفید شدن ناخن ها

چطور ناخن های سفید داشته باشیم
loading...

در این مطلب ۴ راه حل ساده و موثر برای سفید کردن ناخن ها ارائه شده. با ما همراه باشید.

  1. هر شب با یک مسواک کوچک خمیر دندانی که حاوی سفید کننده است را با جوش شیرین مخلوط کرده و بر روی ناخن ها بمالید این کار را برای هر ناخن ۲ دقیقه ادامه دهید.
  2. در صورتی که زخمی در گوشه ها ناخن ندارید به صورت مدام آب لیموی تازه و جوش شیرین را در یک کاسه پلاستیکی ریخته و دستهایتان را در آن ماساژ دهید.
  3. هیدروژن پراکسید ۳ درصد و جوش شیرین را به صورت خمیر در آورده بر روی ناخن ها بمالید و پس از ۳ دقیقه آنها را با آب گرم شست و شو دهید.
  4. پوسته تخم مرغ را خشک کرده و در آسیاب ریخته و به شکل پودر در آورید این پودر را با استفاده از آبلیمو به شکل خمیر در آورده و بر روی ناخن ها بمالید پس از چند دقیقه شست و شو دهید.
چطور ناخن های سفید داشته باشیم
چطور ناخن های سفید داشته باشیم

لازم به ذکر است که برخی از این روش ها علاوه بر سفید شدن ناخن ها به استحکام آنها نیز کمک می کند. استفاده از هر کدام از این روش ها باعث خشک شدن پوست اطراف ناخن می شود پس حتما پس از پایان شست و شو از کرم های مرطوب کننده و چرب کننده استفاده کنید. این کار نیز از شکنندگی ناخن ها جلوگیری می کند. به خاطر داشته باشید آغشته کردن ناخن ها با روغن زیتون و پوشیدن دستکش های پنبه ای قبل از خواب کمک بسیاری به داشتن ناخن های زیبا می کند.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.